Filters

Intended Use
Select ...
SAE viscosity classification
Select ...
ACEA specification
Select ...
API specification
Select ...
Capacity
Select ...
Norm
Select ...

Availability


Price



Manufacturer

Capacity (l)

Name

Viscosity

Capacity [l]

API

ACEA

Product line

Intended use

Offer

Engine Oils

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FUCHS OIL
Engine Oil 10W40 5l AGRIFARM

10W40 5l

API CI-4
ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
71.64
59.70 £
(14.33 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Engine Oil 15W40 5l AGRIFARM

15W40 5l

API SL CI-4
ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
66.52
55.43 £
(13.30 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Engine Oil 15W40 5l TITAN

15W40 5l

ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
4 pcs.
68.74
57.28 £
(13.75 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Engine Oil 15W40 5l TITAN

15W40 5l

API SL CI-4
ACEA A3 B3 E7 E2
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
2 pcs.
38.09
31.74 £ 66.04 £
(7.62 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 38.09 £