Filters


Availability


Price



Manufacturer

Size

OEM spec

Drivetrain system ZF TE-ML 05C

A~6500000
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CASTROL
Manual Transmission Oil 75W140 1l TRANSMAX AXLE

75W140 1l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.50
23.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Manual Transmission Oil 85W90 5l AGRIFARM

85W90 5l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
88.92
74.10 £
(17.78 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Manual Transmission Oil 80W90 1l GEAR OIL

80W90 1l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.62
8.85 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Manual Transmission Oil 80W90 5l REVFARM

80W90 5l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
34.16
28.47 £ 40.74 £
(6.83 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 34.16 £

TOTALENERGIES
Manual Transmission Oil 80W90 5l DYNATRANS

80W90 5l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
66.79
55.66 £ 92.68 £
(13.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 66.79 £

REVLINE
Manual Transmission Oil 80W90 5l GEAR OIL

80W90 5l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
43.66
36.38 £
(8.73 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Manual Transmission Oil 90 5l REVFARM

90 5l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
32.66
27.22 £ 39.76 £
(6.53 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 32.66 £

ORLEN
Manual Transmission Oil 80W90 5l AGRO

80W90 5l

API GL-5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
4 pcs.
72.72
60.60 £
(14.54 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £