Drivetrain system ZF TE-ML 16E
A~6500000
FUCHS OIL
Manual Transmission Oil 85W90 5l AGRIFARM
API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses
88.92
74.10 £
(17.78 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Manual Transmission Oil 80W90 5l REVFARM
API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses Industry
34.16
28.47 £ 40.74 £
(6.83 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
34.16 £
REVLINE
Manual Transmission Oil 90 5l REVFARM
API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses Industry
32.66
27.22 £ 39.76 £
(6.53 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
32.66 £