Drivetrain system Truck
A~6500000
9.65
8.04 £ 14.32 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.65 £
12.96
10.80 £ 18.43 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
12.96 £
9.78
8.15 £ 15.34 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.78 £
BTA
Drive shaft cross 31x110mm BO2-2T532
Diameter [mm] 31
Diameter 2 [mm] 31
Length [mm] 110
Offer Truck
18.34
15.28 £ 26.63 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
18.34 £
BTA
Drive shaft cross 42x106mm BO2-2T981
Diameter [mm] 42
Diameter 2 [mm] 42
Length [mm] 106
Offer Truck
29.83
24.86 £ 42.79 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
29.83 £
C.E.I
Drive shaft cross 30,2x82mm 133133
Diameter [mm] 30.2
Diameter 2 [mm] 30.2
Length [mm] 82
Offer Truck
19.38
16.15 £ 26.26 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
19.38 £
16.96
14.13 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
20.68
17.23 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
16.31
13.59 £ 17.26 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
16.31 £
15.07
12.56 £ 20.40 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
15.07 £
20.72
17.27 £ 25.48 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
20.72 £
16.27
13.56 £ 19.74 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
16.27 £
21.70
18.08 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
29.44
24.53 £ 30.82 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
29.44 £
DANA SPICER
Drive shaft cross 53x135mm 7286370600010-DS
Diameter [mm] 53
Diameter 2 [mm] 53
Length [mm] 135
Offer Truck
82.14
68.45 £ 85.48 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
82.14 £
83.22
69.35 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
111.00
92.50 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
GKN
Drive shaft cross 30x106mm U200
Diameter [mm] 30
Length [mm] 106
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
15.66
13.05 £ 20.88 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
15.66 £
11.46
9.55 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
4.24
3.53 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ELRING
Seal Ring EL003310
Inner diameter [mm] 77
Outer diameter [mm] 82
Thickness [mm] 2.5
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
4.74
3.95 £ 7.14 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
4.74 £
ELRING
Shaft Seal, differential EL006564
Inner diameter [mm] 52
Outer diameter [mm] 72
Thickness [mm] 12
Offer Truck
7.55
6.29 £ 12.16 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
7.55 £
ELRING
Shaft Seal, manual transmission flange EL503030
Inner diameter [mm] 44
Outer diameter [mm] 50
Thickness [mm] 3
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
1.86
1.55 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ELRING
Shaft Seal, manual transmission EL733480
Inner diameter [mm] 25
Outer diameter [mm] 40
Thickness [mm] 15
Offer Truck
6.40
5.33 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
16.45
13.71 £ 20.20 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
16.45 £
MOBIL
Engine Oil 10W40 4l DELVAC synthetic
API CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E4 E7 E6 E9
Intended use Truck Buses
Base technology synthetic
35.05
29.21 £ 52.78 £
(8.76 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
35.05 £
MOBIL
Engine Oil 15W40 4l DELVAC
API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2
Intended use Truck Buses
28.73
23.94 £ 49.06 £
(7.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
28.73 £
70.54
58.78 £
(14.11 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
59.32
49.43 £
(11.86 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Engine Oil 15W40 5l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Intended use Truck Agro Buses Industry
61.78
51.48 £
(12.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
previous
2 of 364
next



