Filters


Availability


Price



Manufacturer

Size

Viscosity

Gearbox 85W140

A~6513000
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Manual Transmission Oil 85W140 1l HIPOL

85W140 1l

API GL-5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.39
6.16 £ 12.16 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 7.39 £

REVLINE
Manual Transmission Oil 85W140 1l GEAR OIL

85W140 1l

API GL-5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.80
9.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Manual Transmission Oil 85W140 5l GEAR OIL

85W140 5l

API GL-5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
40.18
33.48 £
(8.04 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Manual Transmission Oil 85W140 1l EPX

85W140 1l

API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.32
23.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Manual Transmission Oil 85W140 4l EPX

85W140 4l

API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
105.16
87.63 £
(26.29 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Manual Transmission Oil 85W140 5l HIPOL

85W140 5l

API GL-5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
27.68
23.07 £ 50.62 £
(5.54 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 27.68 £

FUCHS OIL
Manual Transmission Oil 85W140 5l AGRIFARM

85W140 5l

API GL-5 GL-4
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
5 pcs.
76.74
63.95 £
(15.35 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £