Size
OEM spec
Application type
Base technology
Offer
Grease Motorcycles
A~5010524~1601
BPW
Bearing grease BPW-Li-91 0,4kg
Name Bearing grease
Product line BPW-Li-91
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Offer Truck
12.37
10.31 £ 13.96 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
12.37 £
CASTROL
Grease 0,4l LMX
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
OEM spec MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Product line LMX
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Offer Truck
23.94
19.95 £
(59.85 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology Mineral
8.04
6.70 £
(20.10 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology Mineral
8.82
7.35 £
(22.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
8.80
7.33 £
(22.00 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
10.78
8.98 £
(26.95 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
10.84
9.03 £
(27.10 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Joint grease MOS2 0,4kg
Name Joint grease
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
8.14
6.78 £
(20.35 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Grease GREASEN STP 4,5kg
Name Underbody grease
Capacity [l] 4.5
Product line GREASEN STP
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
33.10
27.58 £
(7.36 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FEBI
Central lubrication system grease
Name Centralized lubrication system grease
Capacity [l] 1
OEM spec MB 6833.00 MAN 283 WILLY VOGEL AG
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
11.62
9.68 £ 18.90 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
11.56 £
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Centralized lubrication system grease
Capacity [l] 18
OEM spec MAN 264 DTFR 33B100 MAN 283 LI-P 00/000
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
358.42
298.68 £
(19.91 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
357.64
298.03 £
(19.87 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 100 18l Gadus mineral
Name Bearing grease
Viscosity 100
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Base technology Mineral
Offer Truck
348.96
290.80 £
(19.39 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
327.16
272.63 £
(18.18 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
411.54
342.95 £
(22.86 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 1000 18l Gadus
Name Bearing grease
Viscosity 1000
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
425.46
354.55 £
(23.64 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£