Oils - Oils/Greases/Motorization chemistry
A~5010177
66.06
55.05 £
(13.21 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Agro oil 10W40/80W90 5l AGRIFARM
API GL-5 GL-4 GL-3 CI-4
ACEA E4 E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses
74.80
62.33 £
(14.96 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
68.94
57.45 £
(13.79 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
32.88
27.40 £
(6.58 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
26.70
22.25 £ 43.14 £
(5.34 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
26.70 £
23.41
19.51 £ 33.18 £
(4.68 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
23.41 £
REVLINE
Agro oil 10W40/J300 5l RG TRANS
API GL-4 CG-4
ACEA E3
Intended use Truck Agro Buses Industry
26.10
21.75 £ 41.74 £
(5.22 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
26.10 £