Filters


Availability


Price



Manufacturer

Size

OEM spec

Oils - Oils/Greases/Motorization chemistry

A~5010177
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FUCHS OIL
Agro oil 10W30 5l AGRIFARM

10W30 5l

API GL-4 CD CE
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
66.06
55.05 £
(13.21 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Agro oil 10W40/80W90 5l AGRIFARM

80W90 5l

API GL-5 GL-4 GL-3 CI-4
ACEA E4 E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
74.80
62.33 £
(14.96 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Agro oil 10W40/80W90 5l AGRIFARM

80W90 5l

API GL-5 GL-4 CG-4
ACEA E3
Intended use Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
68.94
57.45 £
(13.79 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Multi-function Oil 46 5l Jasol

46 5l

Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
32.88
27.40 £
(6.58 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Hydraulic oil 46 5l REVFARM

46 5l

Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
10 pcs.
23.41
19.51 £ 33.18 £
(4.68 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 23.41 £

REVLINE
Agro oil 10W40/J300 5l RG TRANS

J300 5l

API GL-4 CG-4
ACEA E3
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
3 pcs.
26.10
21.75 £ 41.74 £
(5.22 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 26.10 £

REVLINE
Agro oil 10W30/70W80 5l REVFARM

70W80 5l

API GL-4
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
1 pcs.
26.70
22.25 £ 43.14 £
(5.34 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 26.70 £