Universal grease - Greases
A~5010186
FUCHS OIL
Universal Lubricant RENOLIT Mineral 5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology Mineral
62.16
51.80 £
(12.43 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease AGRIFARM 0,4kg
Name Universal grease
Product line AGRIFARM
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses
Application type cartouche
8.82
7.35 £
(22.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease 5l AGRIFARM
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line AGRIFARM
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses
Offer Truck
90.90
75.75 £
(18.18 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease RENOLIT 0,4kg
Name Universal grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Application type cartouche
5.66
4.72 £ 7.30 £
(14.15 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
5.66 £
VALVOLINE
Universal grease 0,4kg
Name Universal grease
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses
Application type cartouche
Offer Truck
7.12
5.93 £ 11.02 £
(17.80 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
7.12 £
FUCHS OIL
Universal grease RENOLIT 5kg
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
48.01
40.01 £ 82.92 £
(9.60 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
48.01 £
FUCHS OIL
Universal grease AGRIFARM
Name Universal grease
Product line AGRIFARM
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses
Offer Truck
370.32
308.60 £
(20.57 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
VALVOLINE
Universal grease 0,4kg
Name Special grease
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Marine
Application type cartouche
Offer Truck
5.95
4.96 £ 9.10 £
(14.88 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
5.95 £
FUCHS OIL
Universal grease 5l RENOLIT
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
86.92
72.43 £
(17.38 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£