Parts & Accessories Catalogue
FUCHS OIL
Special grease RENOLIT Mineral 5kg
Name Special grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology Mineral
Offer Truck
73.30
61.08 £
(14.66 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Special grease RENOLIT Mineral 18kg
Name Special grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology Mineral
Offer Truck
252.84
210.70 £
(14.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Special grease RENOLIT 0,5kg
Name Special grease
Product line RENOLIT
Intended use Industry
14.70
12.25 £
(29.40 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Special grease Mineral 0,4kg
Name Special grease
Intended use Industry
Application type cartouche
Base technology Mineral
Offer Truck
25.26
21.05 £
(63.15 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Grease RENOLIT 0,4kg
Name Special grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Buses Industry
Application type cartouche
8.27
6.89 £ 9.64 £
(20.67 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
8.27 £
FUCHS OIL
Special grease RENOLIT 0,4kg
Name Special grease
Capacity [l] 0.4
Product line RENOLIT
Intended use Industry
Offer Truck
18.48
15.40 £
(46.20 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Grease RENOLIT 18kg
Name Special grease
Capacity [l] 18
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Buses Industry
209.51
174.59 £ 356.10 £
(11.64 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
209.51 £