Parts & Accessories Catalogue
SHELL
Grease Gadus Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology Mineral
8.04
6.70 £
(20.10 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
10.78
8.98 £
(26.95 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 1000 18l Gadus
Name Bearing grease
Viscosity 1000
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
425.46
354.55 £
(23.64 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
411.54
342.95 £
(22.86 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
327.16
272.63 £
(18.18 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
8.80
7.33 £
(22.00 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
10.84
9.03 £
(27.10 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Bearing grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
10.02
8.35 £
(25.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Bearing grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
9.06
7.55 £
(22.65 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
357.64
298.03 £
(19.87 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology Mineral
8.82
7.35 £
(22.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 100 18l Gadus mineral
Name Bearing grease
Viscosity 100
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Base technology Mineral
Offer Truck
348.96
290.80 £
(19.39 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Bearing grease Gadus 0,38kg
Name Bearing grease
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
17.62
14.68 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£