Auto detailing 0,5
A~5010839
SONAX
Insect remover atomiser 0,5l
Market / application Auto Detailing
Name Insect remover
Capacity [l] 0,5
Substance form atomiser
pH alkaline
Quantity per set [pcs] 1
Concentrate No
Application (for dirt) insects
7.98
6.65 £
(15.96 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
KWAZAR
Sprayer do solvent Nix HD solvent 0,5l WTP.0579
Name Sprayer
Intended use (material) solvent
Type handy
Capacity [l] 0,5
14.68
12.23 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
MOTIP
Convertible car roof cleaning agent 0,5l
Market / application Hobby
Name Convertible car roof cleaning agent
Substance form aerosol
Application (Activity) for impregnation
Capacity [l] 0,5
11.70
9.75 £
(23.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
LOCTITE
Glass and mirror agent no smudges 0,5l TER VR 105
Market / application Hobby
Name Glass and mirror agent
Capacity [l] 0,5
Application (Activity) for cleaning for de-greasing
Substance form foam
Effect no smudges
Concentrate No
Biodegradable No
Ceramic No
Quantity per set [pcs] 1
14.56
12.13 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CRC
Glass and mirror agent Glass Clean Pro 0,5l CRC GLASS CLEAN PRO 500ML
Name Glass and mirror agent
Capacity [l] 0,5
Application (Activity) for cleaning for de-greasing
Substance form foam
Concentrate No
Biodegradable No
Ceramic No
Quantity per set [pcs] 1
10.50
8.75 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Marine
NAUTIC CLEAN
Glass and plexi agents 19ML2-500
Name Foam for cleaning glass and plexiglass
Capacity [l] 0,5
Substance form aerosol
Biodegradable Yes
Offer Marine
13.74
11.45 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
KARCHER
Car shampoo concentrate 0,5 l
Market / application Hobby
Name Car shampoo
Concentrate Yes
Capacity [l] 0,5
15.16
12.63 £
(30.32 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
KARCHER
Wheel rim and covers agent Bring back to WOW 0,5l 0,625kg 6.296-048.0
Market / application Auto Detailing Hobby
Name Wheel rim and covers agent
Capacity [l] 0,5
pH neutral
Concentrate No
Application (Activity) for cleaning
Intended use (surface) for rims for tyres for wheel covers for alloy wheel rims for wheels
25.36
21.13 £
(50.72 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SONAX
Tyre maintenance agent shine 0,5l SX235241
Market / application Auto Detailing
Capacity [l] 0,5
Substance form gel Dressing
Application (Activity) for protecting
Effect shine
32.34
26.95 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£