Filters


Availability


Price



Manufacturer

Capacity [l]

Outside 0,5

A~5010841
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

SONAX
Insect remover atomiser 0,5l

Market / application Auto Detailing
Name Insect remover
Capacity [l] 0,5
Substance form atomiser
pH alkaline
Quantity per set [pcs] 1
Concentrate No
Application (for dirt) insects
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.98
6.65 £
(15.96 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOTIP
Convertible car roof cleaning agent 0,5l

Market / application Hobby
Name Convertible car roof cleaning agent
Substance form aerosol
Application (Activity) for impregnation
Capacity [l] 0,5
Add to cart
(0)
>9 pcs.
11.70
9.75 £
(23.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

KARCHER
Car shampoo concentrate 0,5 l

Market / application Hobby
Name Car shampoo
Concentrate Yes
Capacity [l] 0,5
Add to cart
(0)
6 pcs.
15.16
12.63 £
(30.32 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £