Filters


Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

1
1
1

Size

Automatic Transmission FEBI

A~6513020

FEBI
Cable Pull, manual transmission FE40867

Length [mm] 75
Thickness [mm] 13
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.58
7.15 £ 10.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 7.06 £

FEBI
Screw Plug, automatic transmission casing FE100514

Thread size [mm] M18
Thread pitch [mm] 1.5
Length [mm] 12 17
Wrench size [mm] 8
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
6.30
5.25 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Screw Plug, oil sump FE100989

Length [mm] 38
Offer Truck
Quality O Original part in carmaker's packaging
Add to cart
(0)
>9 pcs.
12.84
10.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Screw Plug, oil sump FE101021

Thread size [mm] M10
Thread pitch [mm] 1
Length [mm] 9.5 13
Wrench size [mm] 5
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
1.74
1.45 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Screw Plug, oil sump FE173874

Thread size [mm] M10
Thread pitch [mm] 1
Length [mm] 13
Wrench size [mm] 5
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.46
2.05 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Screw Plug, automatic transmission casing FE175594

Thread size [mm] M8
Thread pitch [mm] 1
Length [mm] 7.5 9.5
Wrench size [mm] 4
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.42
2.02 £ 3.52 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 2.42 £

FEBI
Screw Plug, oil sump FE188748

Thread size [mm] M22
Thread pitch [mm] 1.5
Length [mm] 13
Wrench size [mm] 12
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
3.46
2.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Oil Filter, manual transmission FE38975

Length [mm] 96
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
18.34
15.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
53.14
44.28 £ 104.88 £
(10.63 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 52.46 £

FEBI
Hydraulic Filter, automatic transmission FE109626

Length [mm] 207
Filter type Cartridge
Add to cart
(0)
>9 pcs.
23.93
19.94 £ 26.08 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 18.25 £

FEBI
Hydraulic Filter Kit, automatic transmission FE107404

Length [mm] 273
Height [mm] 60
Filter type mesh
Add to cart
(0)
>9 pcs.
44.94
37.45 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Screw Plug, oil sump FE46267

Thread size [mm] M10
Thread pitch [mm] 1
Length [mm] 12 8
Wrench size [mm] 5
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
1.44
1.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
96.40
80.33 £
(19.28 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Transmission Oil 1l

1l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
45.72
38.10 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Parts Kit, automatic transmission oil change FE171767

Length [mm] 191
Height [mm] 42
Width [mm] 154
Capacity [l] 4
Gearbox type Constant velocity (CVT) Automatic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
108.16
90.13 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
35.22
29.35 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Hydraulic Filter, automatic transmission FE175369

Length [mm] 437
Height [mm] 122
Add to cart
(0)
>9 pcs.
110.44
92.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Hydraulic Filter Kit, automatic transmission FE106101

Length [mm] 203
Height [mm] 31
Add to cart
(0)
>9 pcs.
23.12
19.27 £ 28.74 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 19.93 £

FEBI
Hydraulic Filter Kit, automatic transmission FE171138

Length [mm] 231
Height [mm] 123
Filter type Cartridge
Add to cart
(0)
>9 pcs.
47.14
39.28 £ 54.64 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 37.87 £

FEBI
Hydraulic Filter, automatic transmission FE194025

Height [mm] 102
Filter type Cartridge
Add to cart
(0)
>9 pcs.
14.41
12.01 £ 18.82 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 13.04 £

FEBI
Hydraulic Filter Kit, automatic transmission FE100253

Add to cart
(0)
>9 pcs.
24.92
20.77 £ 46.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 24.92 £

FEBI
Hydraulic Filter, automatic transmission FE194026

Height [mm] 68
Filter type Cartridge
Add to cart
(0)
>9 pcs.
11.54
9.62 £ 17.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 11.54 £

FEBI
Hose, transmission oil cooler FE40235

Diameter [mm] 13.1
Length [mm] 47.7
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
1.73
1.44 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Parts Kit, automatic transmission oil change FE176857

Capacity [l] 8
Gearbox type 8-gear Automatic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
325.80
271.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Solenoid Valve, retarder FE30909

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
86.96
72.47 £ 116.32 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 80.63 £

FEBI
Oil Dipstick, automatic transmission FE38023

Length [mm] 1089 1095 1144 1215 1133
Add to cart
(0)
>9 pcs.
13.94
11.62 £ 17.44 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 12.08 £

FEBI
Automatic transmission oil 4l

4l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
152.22
126.85 £
(38.06 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Oil Dipstick, automatic transmission FE49581

Length [mm] 845 920 790
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.18
25.15 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Hydraulic Filter Kit, automatic transmission FE171509

Length [mm] 190.6
Height [mm] 45
Add to cart
(0)
>9 pcs.
38.22
31.85 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Hydraulic Filter, automatic transmission FE43664

Length [mm] 273
Height [mm] 57
Add to cart
(0)
>9 pcs.
25.20
21.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 3 of 9 next