Filters


Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

1
1
1

Drivetrain system FERODO

A~6500000
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FERODO
Brake fluid DOT4 0,5l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
3.89
3.24 £ 5.38 £
(7.78 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 3.89 £

FERODO
Brake fluid DOT4 1l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
6.35
5.29 £ 9.36 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 6.35 £

FERODO
Brake fluid DOT4 5l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
26.96
22.47 £ 43.18 £
(5.39 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 26.96 £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits KAWASAKI 115R

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
>9 pcs.
14.36
11.97 £ 20.52 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 14.36 £
Motorcycle
>9 pcs.
44.08
36.73 £ 71.44 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 44.08 £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits SUZUKI 1200 (Bandit), 1200S (Bandit), 750, 1000S

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
>9 pcs.
65.15
54.29 £ 89.58 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 65.15 £

FERODO
Brake Pad Set, disc brake FDB5215

Fitting position Rear
Width [mm] 106.6
Height [mm] 47.4 45.7
Height 2 [mm] 47.4
Thickness [mm] 17
Brake system TRW
For brake disc diam. [mm] 268
Material Low-Metallic
EUR1 certificate Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.14
25.12 £ 47.86 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 30.14 £
Motorcycle
>9 pcs.
48.76
40.63 £ 62.32 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 48.76 £

FERODO
Brake fluid DOT5.1 1l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.20
14.33 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle
9 pcs.
65.80
54.83 £ 83.64 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 65.80 £
Motorcycle
8 pcs.
61.44
51.20 £ 80.44 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 61.44 £
Motorcycle
8 pcs.
80.44
67.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle
7 pcs.
20.77
17.31 £ 25.86 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 20.77 £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits HONDA 1000F (Fire Storm)

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
7 pcs.
72.86
60.72 £ 116.16 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 72.86 £
Motorcycle
7 pcs.
99.66
83.05 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits KTM 85, 85BW, 85LW

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
7 pcs.
55.98
46.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle
7 pcs.
117.12
97.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle
7 pcs.
62.32
51.93 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FERODO
Brake fluid DOT4 0,25l

Add to cart
(0)
7 pcs.
2.69
2.24 £ 3.48 £
(10.76 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 2.69 £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits APRILIA 250; SUZUKI 450, 450E, 500E, 400E, 250

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
6 pcs.
56.71
47.26 £ 73.38 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 56.71 £
Motorcycle
6 pcs.
117.71
98.09 £ 157.56 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 117.71 £
Motorcycle
6 pcs.
46.97
39.14 £ 59.76 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 46.97 £
Motorcycle
6 pcs.
101.64
84.70 £ 129.72 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 101.64 £

FERODO
Brake fluid DOT4 1l

Add to cart
(0)
6 pcs.
15.46
12.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle
5 pcs.
9.13
7.61 £ 13.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.13 £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits HONDA 1100SF, 1100XX (Blackbird), 1000SP1

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
5 pcs.
75.74
63.12 £ 106.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 75.74 £
Motorcycle
5 pcs.
67.18
55.98 £ 89.08 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 67.18 £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits KAWASAKI 500, 250, 125, 200A, 200A6, 250A, 250C

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
5 pcs.
83.94
69.95 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle

FERODO
Clutch friction discs fits BMW 75, 75C, 75RT, 75S

Name Clutch friction discs
Add to cart
(0)
5 pcs.
62.36
51.97 £ 92.76 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 62.36 £
Motorcycle
5 pcs.
65.54
54.62 £ 94.96 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 65.54 £
1 of 4 next