Filters


Availability


Price



Manufacturer

Size

Base technology

Engine Semi-synthetic CHEMPIOIL

A~6200000
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CHEMPIOIL
Engine Oil 10W40 5l semi-synthetic

10W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4
Intended use Passenger cars
Base technology Semi-synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
38.92
32.43 £
(7.78 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CHEMPIOIL
Engine Oil 10W40 4l semi-synthetic

10W40 4l

API CF SN
ACEA A3 B4
Intended use Passenger cars
Base technology Semi-synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.90
25.75 £
(7.73 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CHEMPIOIL
Engine Oil 10W40 4x5l Semi-synthetic

10W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4
Intended use Passenger cars
Base technology Semi-synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
154.38
128.65 £
(7.72 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £