Availability


Price



Manufacturer

Size

Engine lubrication

A~6213000

AJUSA
Oil pump gasket AJU01266600

Length [mm] 56
Width [mm] 34
Thickness [mm] 0.5
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
1.24
1.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Oil pump gasket EL278327

Inner diameter [mm] 23.5
Outer diameter [mm] 28.71
Thickness [mm] 2.62
Material FPM
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.16
1.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Seal Ring, oil drain plug, EL813168, Copper, AUDI 100 C4, A4 B6, A4 B7, A6 ALLROAD C6, A6 C4, A6 C5, A6 C6, A8 D2, A8 D3, ALLROAD C5, V8; VW PHAETON, TOUAREG

Inner diameter [mm] 24
Outer diameter [mm] 32
Thickness [mm] 2.5
Material Copper
Quality Q Original part in manufacturer’s packaging
Add to cart
(0)
>9 pcs.
1.54
1.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LEMA
Oil sump gasket LE25057.00

Material Rubber
Offer Truck
Quality Q Original part in manufacturer’s packaging
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.68
7.23 £ 11.74 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 8.68 £

BOSCH
Sensor, intake manifold pressure 0 261 230 217

Number of pins [pcs] 4
Add to cart
(0)
>9 pcs.
19.21
16.01 £ 34.90 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 19.21 £

AKUSAN
fitting cube 3 PIN K06W071AKN

Number of pins [pcs] 3
Material Tin Copper
Name Wire plug
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.54
7.12 £ 13.12 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 8.54 £
Motorcycle

CASTROL
4T engine oil 5W40 CASTROL Power 1 Scooter 1l 4T, API SL JASO MB synthetic

5W40 1l

API SL
Intended use Motorcycles
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
18.52
15.43 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AKUSAN
Oil Hose GB 0051

Quality Z Cross reference
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.32
4.43 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Seal Ring, pickup tube (oil pump) EL889960

Inner diameter [mm] 41
Outer diameter [mm] 47
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.04
4.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

HELLA
Sensor, engine oil level 6PR013 680-061

Add to cart
(0)
>9 pcs.
58.56
48.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Engine Oil 0W40 5l EDGE

0W40 5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
117.16
97.63 £
(23.43 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LIQUI MOLY
Engine Oil 5W30 1l Special TEC AA

5W30 1l

API ILSAC GF-7A SQ
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
16.09
13.41 £ 25.56 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 16.09 £

LIQUI MOLY
Engine Oil 0W20 5l Special TEC V

0W20 5l

ACEA C5
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
134.20
111.83 £
(26.84 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VALVOLINE
Engine Oil 5W30 1l ALL CLIMATE

5W30 1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.10
8.42 £ 18.16 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 10.10 £

AUGER
Oil Dipstick AUG71821

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
4.02
3.35 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VAICO
Oil Dipstick V22-0783

Length [mm] 655
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.14
6.78 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

AKUSAN
Oil filler cap AG 0756

Colour Black
Offer Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.23
1.86 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Oil sump gasket set EL006697

Quality Q Original part in manufacturer’s packaging
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
1.32
1.10 £ 3.04 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1.32 £

ANAC MAKINA
Screw Plug, oil sump 826-00425-AN

Offer Construction
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
3.52
2.93 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AKUSAN
Sensor, engine oil level K02W053AKN

Add to cart
(0)
>9 pcs.
47.34
39.45 £ 64.76 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 47.34 £

MOPAR
Engine Oil 0W20 5l MaxPro

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
94.60
78.83 £
(18.92 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 20W50 5l Lubro

20W50 5l

API CC SF
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
36.78
30.65 £
(7.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Engine Oil 5W30 1l Cleansynto

5W30 1l

ACEA C2
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.34
25.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Engine Oil Helix 5W30

5W30 1l

ACEA C4
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
20.14
16.78 £
(15.49 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VALVOLINE
Engine Oil 5W30 5l HYBRID

5W30 5l

ACEA C2
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
109.20
91.00 £
(21.84 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE OPEL
Oil Dipstick 55567357

Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.04
14.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VADEN
Oil Jet, piston underside cooling 0104 034

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.58
14.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE IVECO
Oil Pressure Switch 98445111

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.88
6.57 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ENGITECH
Oil pump ENT069215

Add to cart
(0)
>9 pcs.
115.98
96.65 £ 204.96 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 115.98 £

KOREA
Oil pump OA0306OEM

Add to cart
(0)
>9 pcs.
219.60
183.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 44 of 183 next