Greases - Oils/Greases/Motorization chemistry
A~5010183
BPW
Bearing grease BPW-Li-91 5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 5
Product line BPW-Li-91
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
109.62
91.35 £ 144.58 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
109.62 £
FUCHS OIL
Universal Lubricant RENOLIT Mineral 5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology Mineral
62.16
51.80 £
(12.43 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease 5l AGRIFARM
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line AGRIFARM
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses
Offer Truck
90.90
75.75 £
(18.18 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Special grease RENOLIT Mineral 5kg
Name Special grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology Mineral
Offer Truck
73.30
61.08 £
(14.66 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease RENOLIT 5kg
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
48.01
40.01 £ 82.92 £
(9.60 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
48.01 £
FUCHS OIL
Bearing grease 5l RENOLIT
Name Bearing grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Truck Agro Industry
Offer Truck
105.94
88.28 £
(21.19 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Bearing grease 5l RENOLIT mineral
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars
Base technology Mineral
Offer Truck
92.50
77.08 £
(18.50 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
BPW
Bearing grease BPW-Li-Plus 5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 5
Product line BPW-Li-Plus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
157.20
131.00 £ 217.48 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
157.20 £
FUCHS OIL
Bearing grease 5l RENOLIT
Name Bearing grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
87.58
72.98 £
(17.52 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease 5l RENOLIT
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
86.92
72.43 £
(17.38 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£