Universal grease - Greases
A~5010186
FUCHS OIL
Universal Lubricant RENOLIT Mineral 5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology Mineral
62.16
51.80 £
(12.43 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease 5l AGRIFARM
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line AGRIFARM
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses
Offer Truck
90.90
75.75 £
(18.18 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease RENOLIT 5kg
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
48.01
40.01 £ 82.92 £
(9.60 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
48.01 £
FUCHS OIL
Universal grease 5l RENOLIT
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
86.92
72.43 £
(17.38 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£