Greases - Oils/Greases/Motorization chemistry
A~5010183
REVLINE
Bearing grease GREASE synthetic 9kg
Name Bearing grease
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Base technology synthetic
Offer Truck
42.02
35.02 £ 63.54 £
(4.67 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
42.02 £
REVLINE
Bearing grease GREASE synthetic 9kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 9
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Base technology synthetic
Offer Truck
39.62
33.02 £ 76.26 £
(4.40 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
39.62 £
CASTROL
Bearing grease 100 18l SPHEEROL
Name Bearing grease
Viscosity 100
Capacity [l] 18
Product line SPHEEROL
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
442.08
368.40 £
(24.56 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease LITEN EP
Name Bearing grease
Product line LITEN EP
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
90.60
75.50 £
(10.07 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease LITEN LT 9kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 9
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
70.92
59.10 £ 100.60 £
(7.88 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
70.92 £
320.12
266.77 £ 377.08 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
320.12 £
FUCHS OIL
Bearing grease 18l RENOLIT
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line RENOLIT
Intended use Truck Agro Industry
Offer Truck
376.12
313.43 £
(20.90 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease 9l LITEN LT
Name Bearing grease
Capacity [l] 9
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
106.78
88.98 £
(11.86 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease 9l GREASEN LT
Name Bearing grease
Capacity [l] 9
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
83.92
69.93 £
(9.32 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease LITEN EP 4,5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 4.5
Product line LITEN EP
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
39.64
33.03 £
(8.81 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Bearing grease GREASE synthetic 18kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology synthetic
Offer Truck
78.32
65.27 £ 116.98 £
(4.35 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
78.32 £
CASTROL
Bearing grease SPHEEROL 18kg
Name Bearing grease
Product line SPHEEROL
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
385.00
320.83 £
(21.39 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Bearing grease 1000 RENOLIT mineral
Name Bearing grease
Viscosity 1000
Product line RENOLIT
Intended use Industry
Base technology Mineral
Offer Truck
316.14
263.45 £
(17.56 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Bearing grease GREASE synthetic 4,5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 4.5
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Base technology synthetic
Offer Truck
21.76
18.13 £ 37.06 £
(4.84 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
21.76 £
TOTALENERGIES
Bearing grease MULTIS 18kg
Name Bearing grease
Product line MULTIS
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
281.22
234.35 £
(15.62 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Bearing grease RENOLIT 0,4kg
Name Bearing grease
Product line RENOLIT
Intended use Truck Agro Industry
Application type cartouche
9.52
7.93 £
(23.80 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease 9kg
Name Bearing grease
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
93.88
78.23 £
(10.43 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Bearing grease GREASE synthetic 4,5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 4.5
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Base technology synthetic
Offer Truck
20.30
16.92 £ 34.24 £
(4.51 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
20.30 £
CASTROL
Bearing grease LMX
Name Bearing grease
OEM spec MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Product line LMX
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
614.68
512.23 £ 1 132.90 £
(24.59 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
623.70 £
MOBIL
Bearing grease MOBILUX 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.39
Product line MOBILUX
Intended use Agro Industry
Application type cartouche
Offer Truck
4.63
3.86 £ 8.02 £
(11.58 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
4.63 £
previous
3 of 3