Manual gearbox 15W40
A~6513010
32.96
27.47 £ 65.10 £
(6.59 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
32.96 £
7.88
6.57 £ 13.66 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
7.88 £
MOBIL
Engine Oil 15W40 4l DELVAC
API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2
Intended use Truck Buses
28.73
23.94 £ 49.06 £
(7.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
28.73 £
27.68
23.07 £ 50.98 £
(6.92 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
27.68 £
59.32
49.43 £
(11.86 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Engine Oil 15W40 5l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Intended use Truck Agro Buses Industry
61.78
51.48 £
(12.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
7.25
6.04 £ 13.56 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
7.25 £
63.06
52.55 £
(12.61 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
LIQUI MOLY
Engine Oil 15W40 5l MoS2 Leichtlauf Super
API SL CF
ACEA A3 B4
Intended use Passenger cars
63.17
52.64 £ 95.26 £
(12.63 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
63.17 £