Parts & Accessories Catalogue
79.56
66.30 £
(15.91 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
94.92
79.10 £
(18.98 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
637.24
531.03 £
(31.86 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
71.99
59.99 £ 113.82 £
(14.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
71.99 £
FUCHS OIL
Special grease RENOLIT 0,4kg
Name Special grease
Capacity [l] 0.4
Product line RENOLIT
Intended use Industry
Offer Truck
18.48
15.40 £
(46.20 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
30.22
25.18 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
15.70
13.08 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Agro oil 10W40/80W90 5l AGRIFARM
API GL-5 GL-4 GL-3 CI-4
ACEA E4 E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses
74.80
62.33 £
(14.96 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Grease RENOLIT Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Application type cartouche
Base technology Mineral
7.62
6.35 £
(19.05 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
68.94
57.45 £
(13.79 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
68.34
56.95 £
(13.67 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Universal grease 5l AGRIFARM
Name Universal grease
Capacity [l] 5
Product line AGRIFARM
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses
Offer Truck
90.90
75.75 £
(18.18 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Special glue 100 0,25l RENISO synthetic
Base technology synthetic
26.16
21.80 £
(104.64 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Grease RENOLIT 18kg
Name Special grease
Capacity [l] 18
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Buses Industry
209.51
174.59 £ 356.10 £
(11.64 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
209.51 £
FUCHS OIL
Engine Oil TITAN GT1 F.34 5W30 20L
ACEA C3 C4
Intended use Passenger cars
403.06
335.88 £
(20.15 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Engine Oil 10W40 5l AGRIFARM
API CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Intended use Truck Agro Buses
79.92
66.60 £
(15.98 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
22.32
18.60 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Manual Transmission Oil 1l TITAN
Intended use Passenger cars
24.94
20.78 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
previous
4 of 4