Availability


Price



Manufacturer

Size

Name

Viscosity

Capacity [l]

OEM spec

API

ACEA

Product line

Intended use

Base technology

Offer

Oil, power take-off

A~6010145~4812
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MOBIL
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
12.28
10.23 £ 18.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 12.28 £
Bestsellers

MOBIL
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.61
8.01 £ 16.72 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.61 £

SHELL
Engine Oil 10W40 5l RIMULA

10W40 5l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
70.54
58.78 £
(14.11 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Engine Oil 15W40 5l RIMULA

15W40 5l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
61.78
51.48 £
(12.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CHEMPIOIL
Manual Transmission Oil 80W90 1l

80W90 1l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.90
9.08 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Bestsellers

ELF
Manual Transmission Oil 75W 1l TRANSELF

75W 1l

API GL-4
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
22.42
18.68 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOBIL
Manual Transmission Oil 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
15.06
12.55 £ 26.62 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 15.06 £

SHELL
Manual Transmission Oil 75W90 1l Spirax synthetic

75W90 1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
23.98
19.98 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

TOTALENERGIES
Axle Gear Oil 75W90 1l TRAXIUM

75W90 1l

API SAE J2360 GL-5 MT-1 GL-4
Intended use Passenger cars Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
25.24
21.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

ORLEN
Chain guide oil ORLEN PILAROL 5l

5l

Intended use Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
37.00
30.83 £
(7.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

REVLINE
Chain guide oil JASOL AGRIGARDEN 5l

5l

Intended use Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
14.41
12.01 £ 33.96 £
(2.88 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 14.41 £

TOTALENERGIES
Power steering oil 1l FLUIDMATIC

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.32
14.43 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

TOTALENERGIES
Axle Gear Oil 80W90 1l TRAXIUM

80W90 1l

API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.02
14.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOBIL
Power steering oil 4l ATF

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
34.06
28.38 £ 63.88 £
(8.52 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 34.06 £

ELF
Manual Transmission Oil 80W90 1l TRANSELF

80W90 1l

API GL-4
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.22
8.52 £ 16.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 10.22 £

MOBIL
Manual Transmission Oil 1l MOBILUBE

1l

API GL-4
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
9 pcs.
9.32
7.77 £ 16.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.32 £

TOTALENERGIES
Power steering oil 1l FLUIDMATIC

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
8 pcs.
17.04
14.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle

SCOTTOILER
Special oil SCOTTOILER 0,25l for high temperatures

0.25l

Intended use Motorcycles
Add to cart
(0)
8 pcs.
21.04
17.53 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Automatic transmission oil 1l Spirax synthetic

1l

Intended use Passenger cars
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
7 pcs.
22.38
18.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

TOTALENERGIES
Axle Gear Oil 80W90 5l TRAXIUM

80W90 5l

API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
7 pcs.
82.66
68.88 £
(16.53 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle

SCOTTOILER
Special oil SCOTTOILER 0,125l for high temperatures

0.125l

Intended use Motorcycles
Add to cart
(0)
1 pcs.
20.22
16.85 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £