Parts & Accessories Catalogue
ORLEN
Joint grease 9l MOS2
Name Joint grease
Capacity [l] 9
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
118.24
98.53 £
(13.14 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CRC
Joint grease MOS2
Name Joint grease
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
15.60
13.00 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Bestsellers
FEBI
Joint grease MOS2 0,09kg
Name Joint grease
OEM spec VW TL 738
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type bag
EUR1 certificate Yes Yes
3.04
2.53 £
(33.78 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Joint grease MOS2 synthetic 9kg
Name Joint grease
Capacity [l] 9
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology synthetic
Offer Truck
91.84
76.53 £
(10.20 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
MOBIL
Bearing grease MOBILGREASE 0,39kg
Name Joint grease
Product line MOBILGREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
6.13
5.11 £ 9.24 £
(15.72 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
6.13 £
FUCHS OIL
Joint grease RENOLIT 0,4kg
Name Joint grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Buses
Application type cartouche
8.88
7.40 £
(22.20 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CRC
Joint grease MOS2
Name Joint grease
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
5.86
4.88 £
(58.60 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Joint grease MOS2 0,4kg
Name Joint grease
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
EUR1 certificate Yes Yes Yes
8.14
6.78 £
(20.35 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Joint grease MOS2 synthetic 0,4kg
Name Joint grease
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology synthetic
7.72
6.43 £
(19.30 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Joint grease MOS2 synthetic
Name Joint grease
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology synthetic
89.16
74.30 £
(18.57 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Joint grease 17l MOS2
Name Joint grease
Capacity [l] 17
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
207.30
172.75 £
(12.19 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Joint grease MOS2 synthetic 18kg
Name Joint grease
Capacity [l] 18
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology synthetic
Offer Truck
191.08
159.23 £
(10.62 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£