Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

28
29
21
18

Size

Automatic Transmission

A~6513020

AGRO

CORTECO
Shaft Seal, drive shaft 65x92x18mm CO12013465B

Inner diameter [mm] 65
Outer diameter [mm] 92
Thickness [mm] 18
Fitting position Drive axle
Material NBR
Fitting side Right Left
Offer Agro
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
26.26
21.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

ZF
Manual transmission RPM sensor 0501209719ZF

Offer Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
127.60
106.33 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

C.E.I
Automatic transmission synchromesh ring 109749

EUR1 certificate Yes Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
118.03
98.36 £ 175.54 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 118.03 £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1200

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
79.27
66.06 £ 125.52 £
(15.85 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 79.27 £

RAVENOL
Automatic transmission oil 1l

1l

Intended use Passenger cars Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
35.98
29.98 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l DW-1

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
120.06
100.05 £
(30.02 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l MB 9-serie

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
400.32
333.60 £
(40.03 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 1l

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
31.78
26.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
18.72
15.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Automatic transmission oil 5l ATF

5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
91.78
76.48 £
(18.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
271.56
226.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
190.08
158.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE PEUGEOT
Automatic transmission oil tank 1608724480

Assortment name Transmission system oil tank
Add to cart
(0)
>9 pcs.
131.52
109.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Brake Band, automatic transmission 1087 372 114

Assortment name inner plate
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.62
7.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
13.42
11.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
44.58
37.15 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
102.84
85.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MEYLE
Parts Kit, automatic transmission oil change 100 135 0115/SK

Gearbox type Dual clutch transmission 7-speed
Add to cart
(0)
>9 pcs.
154.80
129.00 £ 217.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 154.80 £

MEYLE
Parts Kit, automatic transmission oil change 300 135 1005

Capacity [l] 7
Gearbox type Automatic 6-gear
Add to cart
(0)
>9 pcs.
237.10
197.58 £ 355.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 237.10 £

ZF
Hydraulic Filter, automatic transmission 1090.298.126

Gearbox type 8-gear Automatic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
125.08
104.23 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VEMO
Repair Kit, automatic transmission V10-86-0006

Assortment name Transmission module repair kit
Add to cart
(0)
>9 pcs.
439.24
366.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VEMO
Repair Kit, automatic transmission V10-86-0008

Assortment name Transmission module repair kit
Add to cart
(0)
>9 pcs.
446.44
372.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Circlip 0630501020ZF

Inner diameter [mm] 25
Thickness [mm] 1.2
Add to cart
(0)
>9 pcs.
0.60
0.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
105.12
87.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUGER
Radiator Hose AUG85212

Inner diameter [mm] 55
Length [mm] 380
Offer Truck
Quality PC Certificate issued by Centro Zaragoza
Add to cart
(0)
>9 pcs.
13.96
11.63 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

THERMOTEC
Hose, transmission oil cooler SI-ME130

Fitting position Front
Length [mm] 685
Offer Truck
Quality Z Cross reference
Add to cart
(0)
>9 pcs.
161.39
134.49 £ 229.54 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 161.39 £

AUTLOG
Sensor, crankshaft pulse ATAS5376

Number of pins [pcs] 2
Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.02
8.35 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
26.88
22.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE MAZDA
Shaft Seal, drive shaft A601-27-238

Fitting side Left
Add to cart
(0)
>9 pcs.
40.81
34.01 £ 57.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 40.81 £
>9 pcs.
20.26
16.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 54 of 182 next