Gearbox
A~6513000
ABE
Sensor, wheel speed CCZ1689ABE
Fitting position Rear
Fitting side Right Left
Number of pins [pcs] 2
Type Straight
7.19
5.99 £ 11.05 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
7.19 £
AISIN
Automatic transmission oil 1l
Intended use Passenger cars
17.80
14.83 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 5l
Intended use Passenger cars
75.64
63.03 £
(15.13 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 1l
Intended use Passenger cars
16.26
13.55 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 5l
Intended use Passenger cars
69.18
57.65 £
(13.84 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 1l ATF
Intended use Passenger cars
32.52
27.10 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 5l
Intended use Passenger cars
169.44
141.20 £
(33.89 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 1l ATF
Intended use Passenger cars
38.20
31.83 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 5l
Intended use Passenger cars
192.36
160.30 £
(38.47 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 1l
Intended use Passenger cars
18.36
15.30 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
AISIN
Automatic transmission oil 5l
Intended use Passenger cars
78.76
65.63 £
(15.75 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX DUAL
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
104.58
87.15 £
(20.92 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
20.76
17.30 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
95.68
79.73 £
(19.14 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
17.76
14.80 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
82.02
68.35 £
(16.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
113.26
94.38 £
(22.65 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
20.32
16.93 £ 24.54 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
20.32 £
CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
9.52
7.93 £ 14.40 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.52 £
11.76
9.80 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CHEMPIOIL
Automatic transmission oil 1l ATF
Intended use Passenger cars
14.74
12.28 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
9.82
8.18 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
10.92
9.10 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
9.89
8.24 £ 15.16 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.89 £
9.41
7.84 £ 14.20 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.41 £
6.10
5.08 £ 10.92 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
6.10 £
10.90
9.08 £ 15.22 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
10.90 £
10.90
9.08 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
12.00
10.00 £ 16.32 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
12.00 £
FEBI
Automatic transmission oil 1l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
8.00
6.67 £ 18.60 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
8.00 £
1 of 688
next



