Availability


Price



Manufacturer

Size

Viscosity

Capacity [l]

OEM spec

API

Intended use

Application type

Base technology

Offer

Kind

Capacity [l]

Norm

Central hydraulic oil

A~6010020~3353
  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX CVT

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
20.76
17.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX CVT

5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
95.68
79.73 £
(19.14 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.76
14.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF

5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
82.02
68.35 £
(16.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
113.26
94.38 £
(22.65 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
20.32
16.93 £ 24.54 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 20.32 £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.52
7.93 £ 14.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.52 £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
11.76
9.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.00
6.67 £ 18.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 8.00 £

FEBI
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.06
8.38 £ 20.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 10.06 £

FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
37.44
31.20 £ 94.02 £
(7.49 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 37.44 £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 1l TopTec 1800

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
25.54
21.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
78.86
65.72 £ 115.90 £
(15.77 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 78.86 £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
100.90
84.08 £
(20.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
DOT4 brake fluid DOT4 1l

l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
19.98
16.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Hydraulic oil 1l

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.04
7.53 £ 18.90 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.04 £
Bestsellers

FEBI
LHM oil 1l LHM synthetic

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.37
7.81 £ 23.34 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.37 £

FEBI
LHM oil 1l LHM

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.46
7.88 £ 19.90 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.46 £

FEBI
Central hydraulic oil 1l LHM

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
18.96
15.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
LHM oil 1l TITAN

1l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
27.04
22.53 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Central hydraulic oil 1l LHM PLUS

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
29.86
24.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Manual Transmission Oil 75W90 1l TRANSMAX AXLE

75W90 1l

API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.60
23.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Manual Transmission Oil 75W80 1l TITAN

75W80 1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
23.44
19.53 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LIQUI MOLY
Manual Transmission Oil 75W80 1l TopTec MTF 5200

75W80 1l

API GL-4
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
33.34
27.78 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Central hydraulic oil 1l GHA

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
34.48
28.73 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Brake fluid DOT4 1l

l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
112.33
93.61 £ 147.66 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 112.33 £

FEBI
Power steering oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
26.94
22.45 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LIQUI MOLY
Power steering oil 1l

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
33.30
27.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOTUL
Power steering oil 1l MULTI

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
13.25
11.04 £ 33.66 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 13.25 £
Motorcycle

CASTROL
Shock absorber oil CASTROL Fork Oil 0,5l

0.5l

Intended use Motorcycles
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.90
4.92 £ 9.34 £
(11.80 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 5.90 £
1 of 2 next