Availability


Price



Manufacturer

Size

Engine lubrication

A~6213000

CORTECO
Shaft Seal, oil pump CO19016630B

Inner diameter [mm] 18
Outer diameter [mm] 30
Thickness [mm] 7
Add to cart
(0)
3 pcs.
3.47
2.89 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS4869

Add to cart
(0)
3 pcs.
47.44
39.53 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS4873

Add to cart
(0)
3 pcs.
46.06
38.38 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS5253

Add to cart
(0)
3 pcs.
58.66
48.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS5463

Add to cart
(0)
3 pcs.
32.94
27.45 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS5466

Add to cart
(0)
3 pcs.
32.94
27.45 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS5604

Add to cart
(0)
3 pcs.
19.80
16.50 £ 25.44 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 19.80 £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS5609

Add to cart
(0)
3 pcs.
39.12
32.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Sensor, engine oil level FE40795

Add to cart
(0)
3 pcs.
89.58
74.65 £ 138.22 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 89.58 £

HELLA
Sensor, engine oil level 6PR009 629-071

Add to cart
(0)
3 pcs.
71.94
59.95 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

HELLA
Sensor, engine oil level 6PR013 680-171

Add to cart
(0)
3 pcs.
62.38
51.98 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

HERTH+BUSS ELPARTS
Sensor, engine oil level 70684212

Add to cart
(0)
3 pcs.
84.12
70.10 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

HERTH+BUSS ELPARTS
Sensor, engine oil level 70684604

Add to cart
(0)
3 pcs.
149.68
124.73 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MEAT & DORIA
Sensor, engine oil level MD72201

Add to cart
(0)
3 pcs.
36.00
30.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MEAT & DORIA
Sensor, engine oil level MD72228

Add to cart
(0)
3 pcs.
79.48
66.23 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MEAT & DORIA
Sensor, engine oil level MD72272

Length [mm] 142.2
Add to cart
(0)
3 pcs.
53.62
44.68 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MEAT & DORIA
Sensor, engine oil level MD72276

Add to cart
(0)
3 pcs.
52.64
43.87 £ 65.74 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 52.64 £

MEAT & DORIA
Sensor, coolant level MD72287

Add to cart
(0)
3 pcs.
49.70
41.42 £ 75.42 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 49.70 £
3 pcs.
139.24
116.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE IVECO
Sensor, engine oil level 504256830

Offer Truck
Add to cart
(0)
3 pcs.
32.56
27.13 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE IVECO
Level Control Switch, engine oil level 5801838553

Offer Truck
Add to cart
(0)
3 pcs.
43.56
36.30 £ 45.94 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 43.56 £

OE RENAULT
Sensor, engine oil level 11 14 594 23R

Add to cart
(0)
3 pcs.
114.40
95.33 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VEMO
Sensor, engine oil level V30-72-0183

Add to cart
(0)
3 pcs.
57.36
47.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Engine Oil 15W40 5l TITAN

15W40 5l

ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
3 pcs.
68.74
57.28 £
(13.75 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Engine Oil 15W40 5l TITAN

15W40 5l

API SL CI-4
ACEA A3 B3 E7 E2
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
3 pcs.
38.09
31.74 £ 66.04 £
(7.62 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 38.09 £

ORLEN
Engine Oil 5W30 4l MaxExpert

5W30 4l

API SQ
ACEA C3
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
3 pcs.
39.97
33.31 £ 67.12 £
(9.99 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 39.97 £

ORLEN
Engine Oil 5W40 1l CLASSIC

5W40 1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
3 pcs.
7.49
6.24 £ 13.74 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 7.49 £

RAVENOL
Engine Oil 0W30 5l USVO

0W30 5l

API CF SN
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
3 pcs.
165.84
138.20 £
(33.17 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Engine Oil 0W30 1l Cleansynto

0W30 1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
3 pcs.
36.88
30.73 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Engine Oil 5W30 3x4l ULTRA FORCE

5W30 4l

ACEA C4
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
3 pcs.
89.29
74.41 £ 157.84 £
(7.44 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 89.29 £
previous 148 of 185 next