CHEMPIOIL Automatic transmission oil 4l
Index:
CH ATF D-II 4L PL
Rate this product first
>9
pcs.
34.62 £
(Price for 1L:
7.21 8.66
£)
Specification
Name:
ATF oil
Capacity [l]:
4
OEM spec:
MAN 339 V1
OEM spec:
MB 236.7
OEM spec:
DEXRON II D
OEM spec:
CATERPILLAR TO-2
OEM spec:
ZF TE-ML 09
OEM spec:
ALLISON C4
OEM spec:
MAN 339 Z1
OEM spec:
ZF TE-ML 04D
OEM spec:
ZF TE-ML 11A
OEM spec:
ZF TE-ML 14A
OEM spec:
VOITH H55.6335.XX
OEM spec:
ZF TE-ML 17C
OEM spec:
ZF TE-ML 03D
OEM spec:
MB 236.5
Intended use:
Passenger cars
Intended use:
Truck
Intended use:
Agro
Intended use:
Buses
Intended use:
Industry
Bar code:
4770242400758, IC-G0TA9F
Item code:
G0TA9F
Item index:
CH ATF D-II 4L PL
PCN:
27101987
Manufacturer:
ATF oil (4L) ; ALLISON C4; CATERPILLAR TO-2; DEXRON II D; MAN 339 V1; MAN 339 Z1; MB 236.5; MB 236.7; VOITH H55.6335.XX; ZF TE-ML 03D; ZF TE-ML 04D; ZF TE-ML 09; ZF TE-ML 11A; ZF TE-ML 14A; ZF TE-ML 1
Cross references Automatic transmission oil 4l
Cross references
FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
37.44
31.20 £ 94.02 £
(7.49 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
37.44 £
ORLEN
Automatic transmission oil 5l HIPOL
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
28.10
23.42 £ 52.18 £
(5.62 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
28.10 £
REVLINE
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
46.50
38.75 £
(9.30 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
MOBIL
Power steering oil 4l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
34.06
28.38 £ 63.88 £
(8.52 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
34.06 £
FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
86.10
71.75 £
(17.22 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
LIQUI MOLY
Power steering oil 5l TopTec 1100
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
76.64
63.87 £ 116.02 £
(15.33 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
76.64 £
REVLINE
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars
95.22
79.35 £
(19.04 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Automatic transmission oil 4l ATF Dexron II
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
74.16
61.80 £
(18.54 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
41.58
34.65 £
(8.32 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Other codes
You may also need
You may also need: Please wait...
Users' opinions *
We are loading opinions for this product...
Add opinion