Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

3613
3923
1932
1731

Size

Gearbox

A~6513000

S-TR
Joint, shift rod STR-100102

Length [mm] 55
Add to cart
(0)
>9 pcs.
4.22
3.52 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE PEUGEOT
Bush, shift rod 217511

Add to cart
(0)
>9 pcs.
3.38
2.82 £ 4.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 3.38 £

MANN-FILTER
Hydraulic filter WH 960/2

Filter type screwed
Height [mm] 208
Inner diameter [mm] 64
Offer Construction
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
75.04
62.53 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

DT SPARE PARTS
Switch, splitter gearbox 2.27150

Number of pins [pcs] 2
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
15.11
12.59 £ 17.46 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 15.11 £

LIQUI MOLY
Manual Transmission Oil 75W90 1l Hypoid Getriebeoil

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.10
25.08 £ 35.52 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 30.10 £

ORLEN
Manual Transmission Oil 85W90 5l HIPOL

85W90 5l

API GL-5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
22.51
18.76 £ 44.16 £
(4.50 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 22.51 £

ORLEN
Manual Transmission Oil 80W 5l HIPOL

80W 5l

API GL-4
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
19.06
15.88 £ 34.90 £
(3.81 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 19.06 £

RAVENOL
Manual Transmission Oil 4l DPS

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
126.70
105.58 £
(31.68 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Oil Cooler, automatic transmission FE172464

Gearbox type Automatic
Thickness [mm] 72
Width [mm] 87
Height [mm] 87
Material Aluminium
Number of ribs [pcs] 15
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
50.50
42.08 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MAHLE
Oil Cooler, engine oil CLC 284 000P

Gearbox type Automatic
Thickness [mm] 43
Width [mm] 80
Height [mm] 213
Quality Q Original part in manufacturer’s packaging
Add to cart
(0)
>9 pcs.
285.84
238.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
12.96
10.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

WACH-MOT
Piston, shift cylinder OSL.SIL.13

Assortment name Working servo piston
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.30
6.08 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

CORTECO
Shaft Seal, drive shaft 94x120x10mm CO01030449B

Inner diameter [mm] 94
Outer diameter [mm] 120
Thickness [mm] 10
Fitting position Drive axle
Material NBR
Fitting side Right Left
Offer Agro
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
24.78
20.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
21.24
17.70 £ 32.58 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 21.24 £

TEDGUM
Suspension Strut Mounting 00444470

Fitting position Front
Fitting side Right Left
Inner diameter [mm] 10
Outer diameter [mm] 25
Length 2 [mm] 16
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
0.76
0.63 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ENGITECH
Valve, secondary air intake suction ENT330001

Valve type magnetic
Operation mode electric
Add to cart
(0)
>9 pcs.
16.44
13.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
RPM Sensor, automatic transmission 0501210857ZF

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
137.92
114.93 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Manual transmission RPM sensor 0501210859ZF

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
134.94
112.45 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Sensor 0501316527ZF

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
197.52
164.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AKUSAN
Gear shifter cable F4F015AKN

Fitting side Left
Add to cart
(0)
>9 pcs.
55.63
46.36 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AKUSAN
Cable Pull, manual transmission F4F023AKN

Length [mm] 1245
Fitting side Right Left
Add to cart
(0)
>9 pcs.
115.45
96.21 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
10.44
8.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

AKUSAN
Automatic transmission synchromesh element AG 0351

Number of teeth [pcs] 18
Offer Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.78
25.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

C.E.I
Synchromesh locking element 141168

Assortment name transmission fork stone
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.08
6.73 £ 9.82 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 8.08 £

ZF
Synchromesh locking element 1312304159ZF

Assortment name Lock Element
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.50
4.58 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

C.E.I
Synchroniser Cone, speed change gear 109833

EUR1 certificate Yes Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
82.60
68.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

EURORICAMBI
Synchroniser Cone, speed change gear 74530649

Add to cart
(0)
>9 pcs.
148.62
123.85 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

EURORICAMBI
Synchroniser Cone, speed change gear 95531282

Add to cart
(0)
>9 pcs.
123.04
102.53 £ 136.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 123.04 £

EURORICAMBI
Automatic transmission synchromesh ring 95534426

Assortment name Cone ring
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
148.50
123.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE IVECO
Synchroniser Ring, manual transmission 5801754450

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
81.30
67.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 142 of 687 next