CASTROL Bearing grease 0,4l SPHEEROL
Index:
SPHEEROL EPL 2 0,4KG
Rate this product first
>9
pcs.
Size:
0.4
13.18 £
(Price for 1kg:
27.45 32.95
£)
Specification
Name:
Bearing grease
Capacity [l]:
0.4
Product line:
SPHEEROL
Intended use:
Passenger cars
Intended use:
Truck
Intended use:
Agro
Intended use:
Motorcycles
Intended use:
Buses
Intended use:
Industry
Intended use:
Quad
Bar code:
5010321008741, PU-D6799C, IC-D6799C
Item code:
D6799C
Item index:
SPHEEROL EPL 2 0,4KG
PCN:
27101999
Manufacturer:
Bearing grease SPHEEROL (0,4L) (0,4 KG) ,lithium, L-XBCEB 2; -20/+120
Cross references Bearing grease 0,4l SPHEEROL
Cross references
FUCHS OIL
Universal Lubricant RENOLIT 0,4kg
Name Universal grease
Product line RENOLIT
Application type cartouche
9.72
8.10 £
(24.30 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Grease RENOLIT Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Product line RENOLIT
Intended use Industry
Application type cartouche
Base technology Mineral
10.24
8.53 £
(25.60 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Grease RENOLIT Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Application type cartouche
Base technology Mineral
7.62
6.35 £
(19.05 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Bearing grease RENOLIT 0,4kg
Name Bearing grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Application type cartouche
8.10
6.75 £
(20.25 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology Mineral
8.04
6.70 £
(20.10 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Bearing grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
9.06
7.55 £
(22.65 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus Mineral 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology Mineral
8.82
7.35 £
(22.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
8.80
7.33 £
(22.00 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
10.84
9.03 £
(27.10 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Joint grease RENOLIT 0,4kg
Name Joint grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Buses
Application type cartouche
8.88
7.40 £
(22.20 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
MOBIL
Bearing grease MOBILGREASE 0,39kg
Name Joint grease
Product line MOBILGREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
6.13
5.11 £ 9.24 £
(15.72 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
6.13 £
REVLINE
Bearing grease GREASE synthetic 0,4kg
Name Bearing grease
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology synthetic
3.61
3.01 £ 5.62 £
(9.03 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
3.61 £
FUCHS OIL
Bearing grease RENOLIT 0,4kg
Name Bearing grease
OEM spec MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Product line RENOLIT
Intended use Industry
Application type cartouche
19.86
16.55 £
(49.65 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
MOBIL
Bearing grease MOBILUX 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.39
Product line MOBILUX
Intended use Agro Industry
Application type cartouche
Offer Truck
4.63
3.86 £ 8.02 £
(11.58 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
4.63 £
FUCHS OIL
Bearing grease RENOLIT 0,4kg
Name Special grease
Product line RENOLIT
Intended use Industry
Application type cartouche
11.88
9.90 £
(29.70 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Bearing grease RENOLIT 0,4kg
Name Bearing grease
Product line RENOLIT
Intended use Truck Agro Industry
Application type cartouche
9.52
7.93 £
(23.80 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease LITEN EP 0,4kg
Name Bearing grease
Product line LITEN EP
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
EUR1 certificate Yes Yes Yes
4.82
4.02 £ 6.34 £
(12.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
4.82 £
REVLINE
Bearing grease GREASE synthetic
Name Bearing grease
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology synthetic
64.26
53.55 £
(13.39 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Other codes
Users' opinions *
We are loading opinions for this product...
Add opinion