LIQUI MOLY Automatic transmission oil 5l 8100

Index: LIM21685 5L
Rate this product first
>9 pcs.
Capacity (l):
5
121.92 £
134.22 £
(Price for 1L: 20.32 24.38 £)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 121.92 £
request-default-article

Specification

Name:
Transmission oil
Capacity [l]:
5
OEM spec:
BMW 8322 0440 214
OEM spec:
BMW 8322 2147 477
OEM spec:
BMW 8322 2148 579
OEM spec:
MITSUBISHI SSTF-1
OEM spec:
BMW 8322 2148 578
OEM spec:
VOLVO 1161838
OEM spec:
VOLVO 1161839
OEM spec:
PEUGEOT 9734S2
OEM spec:
CITROEN 9734S2
OEM spec:
VW G 052 182
OEM spec:
VW G 052 529
OEM spec:
FORD M2C936 A
OEM spec:
BMW DCTF 1
OEM spec:
MB 236.21
OEM spec:
BMW MTF LT-1
OEM spec:
MITSUBISHI MZ320065
OEM spec:
NISSAN
OEM spec:
PORSCHE 999 917 080 00
Product line:
8100
Intended use:
Passenger cars
Intended use:
Truck
Intended use:
Agro
Intended use:
Buses
Intended use:
Industry
Application type:
canister
Bar code:
4100420216855, IC-G10ETD
Item code:
G10ETD
Item index:
21685
PCN:
27101987
Manufacturer:
LIQUI MOLY, Manufacturer: LIQUI MOLY GmbH,
Jerg-Wieland-Straße 4,
89081 Ulm,
Germany, [email protected]
Transmission oil 8100 (5L) ; BMW 8322 0440 214; BMW 8322 2147 477; BMW 8322 2148 578; BMW 8322 2148 579; BMW DCTF 1; BMW MTF LT-1; CITROEN 9734S2; FORD M2C936 A; MB 236.21; MITSUBISHI MZ320065; MITSUB

Cross references Automatic transmission oil 5l 8100

Cross references

FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
55.81
46.51 £ 127.18 £
(11.16 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 55.81 £

MOBIL
Oil, dual-clutch transmission 4l MOBIL DCTF synthetic

4l

Intended use Passenger cars
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
47.45
39.54 £ 84.40 £
(11.86 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 47.45 £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l DSG

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
63.59
52.99 £ 133.38 £
(15.90 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 63.59 £

REVLINE
Automatic transmission oil 5l ATF

5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
91.78
76.48 £
(18.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LIQUI MOLY
Oil, dual-clutch transmission 5l 8100

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
126.90
105.75 £
(25.38 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Automatic transmission oil 4l ATF

4l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
8 pcs.
34.70
28.92 £ 60.94 £
(8.68 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 34.70 £

Other codes

B07B2H9L9X AMAZON (ASIN)
20626 ARTNR_Z_OE
20626 ARTNR_Z_TCD
21685 ARTNR_Z_TCD
LIM20626 5L IC KROSY
21685 LIQUI MOLY
21685 NR_KAT
BMW 8322 0440 214 OEM SPECYFIKACJA
BMW 8322 2147 477 OEM SPECYFIKACJA
BMW 8322 2148 578 OEM SPECYFIKACJA
BMW 8322 2148 579 OEM SPECYFIKACJA
BMW DCTF 1 OEM SPECYFIKACJA
BMW MTF LT-1 OEM SPECYFIKACJA
CITROEN 9734S2 OEM SPECYFIKACJA
FORD M2C936 A OEM SPECYFIKACJA
MB 236.21 OEM SPECYFIKACJA
MITSUBISHI MZ320065 OEM SPECYFIKACJA
MITSUBISHI SSTF-1 OEM SPECYFIKACJA
NISSAN OEM SPECYFIKACJA
PEUGEOT 9734S2 OEM SPECYFIKACJA
PORSCHE 999 917 080 00 OEM SPECYFIKACJA
VOLVO 1161838 OEM SPECYFIKACJA
VOLVO 1161839 OEM SPECYFIKACJA
VW G 052 182 OEM SPECYFIKACJA
VW G 052 529 OEM SPECYFIKACJA
You may also need
You may also need: Please wait...
Users' opinions *
We are loading opinions for this product...
  1.    
  2.    
  3.    
  4.    
  5.    
I'm commentless

Nobody has reviewed this product yet, you can be the one!

* Reviews of customers who made the purchase are marked with text "Review confirmed by a purchase". Details on how we verify reviews can be found in terms and conditions.
Add opinion
Automatic transmission oil 5l 8100
Product opinion:Automatic transmission oil 5l 8100
Your review

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.