REVLINE Hydraulic oil 46 5l
Index:
HYDRAULIC HV 46 5L
Rate this product first
>9
pcs.
Capacity (l):
5
18.62 £
28.20
£
(Price for 1L:
3.10 3.72
£)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 18.62 £
Specification
Name:
Hydraulic oil
Viscosity:
46
Capacity [l]:
5
Product line:
REVLINE
Intended use:
Truck
Intended use:
Agro
Intended use:
Buses
Intended use:
Industry
Oil grade:
HV
Oil grade:
HVLP
Offer:
Truck
Bar code:
5901797911454, IC-G12CDI
Item code:
G12CDI
Item index:
HYDRAULIC HV 46 5L
PCN:
27101983
Manufacturer:
Hydraulic oil REVLINE (5L) 46, HV/HVLP, ISO 11158:2012/ 6743-4/ L-HV, DIN 51524-3 HVLP
Cross references Hydraulic oil 46 5l
Cross references
FUCHS OIL
Hydraulic oil 46 5l AGRIFARM
Intended use Truck Agro Buses
58.06
48.38 £
(11.61 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Hydraulic oil 46 5l REVLINE
Intended use Truck Agro Buses Industry
32.62
27.18 £
(6.52 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Hydraulic oil 46 5l HV
Intended use Truck Agro Buses Industry
21.76
18.13 £ 38.86 £
(4.35 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
21.76 £
REVLINE
Hydraulic oil 46 5l REVFARM
Intended use Truck Agro Buses Industry
23.41
19.51 £ 33.18 £
(4.68 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
23.41 £
ORLEN
Agro oil 46 5l AGRO
Intended use Truck Agro Buses Industry
40.84
34.03 £
(8.17 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Other codes
Users' opinions *
We are loading opinions for this product...
Add opinion