ORLEN Hydraulic oil 46 5l HV
Index:
HYDROL L-HV 46 5L
Rate this product first
>9
pcs.
Capacity (l):
5
21.76 £
38.86
£
(Price for 1L:
3.63 4.35
£)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 21.76 £
Specification
Name:
Hydraulic oil
Viscosity:
46
Capacity [l]:
5
Product line:
HV
Intended use:
Truck
Intended use:
Agro
Intended use:
Buses
Intended use:
Industry
Oil grade:
HV
Offer:
Truck
Bar code:
IC-H05V02, 5901001767167
Item code:
H05V02
Item index:
HYDROL L-HV 46 5L
PCN:
27101983
Manufacturer:
Hydraulic oil HV (5L) 46, HV, ISO 6743-4/ ISO 11158 HV, DIN 51524-3 HVLP
Cross references Hydraulic oil 46 5l HV
Cross references
FUCHS OIL
Hydraulic oil 46 5l AGRIFARM
Intended use Truck Agro Buses
58.06
48.38 £
(11.61 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Hydraulic oil 46 5l REVLINE
Intended use Truck Agro Buses Industry
18.62
15.52 £ 28.20 £
(3.72 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
18.62 £
REVLINE
Hydraulic oil 46 5l REVLINE
Intended use Truck Agro Buses Industry
32.62
27.18 £
(6.52 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Hydraulic oil 46 5l REVFARM
Intended use Truck Agro Buses Industry
23.41
19.51 £ 33.18 £
(4.68 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
23.41 £
ORLEN
Agro oil 46 5l AGRO
Intended use Truck Agro Buses Industry
40.84
34.03 £
(8.17 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Other codes
Users' opinions *
We are loading opinions for this product...
Add opinion