Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

28
28
20
18

Size

Automatic Transmission

A~6513020

EURORICAMBI
Automatic transmission synchronizer hub 60531095

Offer Truck
Add to cart
(0)
5 pcs.
89.93
74.94 £ 107.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 89.93 £

ZF
Manual transmission synchronizer hub 1356304022ZF

Gear 2 1
Offer Truck
Add to cart
(0)
5 pcs.
274.54
228.78 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

EURORICAMBI
Synchroniser Ring, manual transmission 95534792

Offer Truck
Add to cart
(0)
5 pcs.
140.76
117.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Synchroniser Ring, manual transmission 1290304508ZF

Offer Truck
Add to cart
(0)
5 pcs.
180.36
150.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

C.E.I
Manual transmission synchromesh sliding sleeve 154363

Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
Add to cart
(0)
5 pcs.
72.07
60.06 £ 95.52 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 72.07 £

EURORICAMBI
Automatic transmission synchromesh sliding sleeve 95535411

Offer Truck
Add to cart
(0)
5 pcs.
104.56
87.13 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
5 pcs.
239.02
199.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, wheel speed ATAS5627

Fitting position Front
Fitting side Right Left
Type Straight
Add to cart
(0)
4 pcs.
14.70
12.25 £ 17.52 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 14.70 £

AUTLOG
Sensor, wheel speed ATAS5817

Fitting position Rear
Fitting side Right
Number of pins [pcs] 2
Type Angular
Add to cart
(0)
4 pcs.
23.70
19.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Automatic transmission oil TITAN ATF 6400 20L

20l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
4 pcs.
457.38
381.15 £
(22.87 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOTUL
Automatic transmission oil 1l MULTI

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
4 pcs.
26.74
22.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
4 pcs.
269.10
224.25 £
(26.91 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l FZ Mazda

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
4 pcs.
317.88
264.90 £
(31.79 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

TOTALENERGIES
Power steering oil 1l FLUIDMATIC

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
4 pcs.
17.04
14.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
4 pcs.
You save:  
77.42 £
432.50
360.42 £ 925.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 509.92 £
4 pcs.
195.46
162.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
4 pcs.
715.07
595.89 £ 896.10 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 715.07 £
4 pcs.
72.24
60.20 £ 90.24 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 72.24 £
4 pcs.
54.78
45.65 £ 68.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 54.78 £
4 pcs.
71.28
59.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
4 pcs.
62.22
51.85 £ 64.66 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 62.22 £
4 pcs.
74.59
62.16 £ 94.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 74.59 £
4 pcs.
79.16
65.97 £ 87.24 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 79.16 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAAZ-7012

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
4 pcs.
You save:  
481.61 £
517.69
431.41 £ 1 029.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 999.30 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBABM-7004

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
4 pcs.
You save:  
319.10 £
633.06
527.55 £ 1 258.62 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 952.16 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBABM-7005

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
4 pcs.
You save:  
695.09 £
703.39
586.16 £ 1 398.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 398.48 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAPS-7013

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
4 pcs.
You save:  
622.27 £
753.43
627.86 £ 1 534.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 375.70 £
4 pcs.
500.28
416.90 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
4 pcs.
307.68
256.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Automatic gearbox mechanism element EL455973

Assortment name Piston
Offer Truck
Add to cart
(0)
4 pcs.
62.38
51.98 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 116 of 182 next