Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

28
28
20
18

Size

Automatic Transmission

A~6513020

AUTLOG
Sensor, wheel speed ATAS5814

Fitting position Front
Fitting side Right
Number of pins [pcs] 2
Type Angular
Add to cart
(0)
2 pcs.
17.26
14.38 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
RPM Sensor, automatic transmission ATAS5649

Fitting position Rear
Fitting side Right Left
Type Straight
Add to cart
(0)
2 pcs.
9.58
7.98 £ 13.92 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.58 £

AUTLOG
Sensor, wheel speed ATAS5789

Fitting position Rear
Fitting side Left
Number of pins [pcs] 2
Type Angular
Add to cart
(0)
2 pcs.
17.52
14.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Sensor, wheel speed FE193632

Fitting position Front
Fitting side Right Left
Number of pins [pcs] 2
Type Straight
Add to cart
(0)
2 pcs.
29.74
24.78 £ 47.46 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 29.74 £

FEBI
Automatic transmission oil 20l ATF

20l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
2 pcs.
358.06
298.38 £
(17.90 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l Type Z1

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
2 pcs.
121.80
101.50 £
(30.45 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Oil, dual-clutch transmission 4l DCT GT-R

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
2 pcs.
472.86
394.05 £
(118.22 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
2 pcs.
132.00
110.00 £
(33.00 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
2 pcs.
38.82
32.35 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

PNEUMATICS
Control Unit, automatic transmission PN-10668

Add to cart
(0)
2 pcs.
226.40
188.67 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
2 pcs.
You save:  
722.32 £
803.90
669.92 £ 1 526.22 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 526.22 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISATPAZ-9006

Assortment name Oil pump
Add to cart
(0)
2 pcs.
643.51
536.26 £ 684.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 643.51 £
2 pcs.
564.96
470.80 £ 684.06 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 564.96 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBABM-7003

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
2 pcs.
You save:  
232.49 £
703.39
586.16 £ 1 398.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 935.88 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBABM-7006

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
2 pcs.
You save:  
804.23 £
776.05
646.71 £ 1 580.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 580.28 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBABM-7007

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
2 pcs.
You save:  
637.09 £
721.12
600.93 £ 1 468.42 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 358.21 £
2 pcs.
You save:  
607.34 £
614.62
512.18 £ 1 221.96 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 221.96 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAPS-7002

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
2 pcs.
You save:  
433.73 £
438.91
365.76 £ 872.64 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 872.64 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAPS-7011

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
2 pcs.
You save:  
288.56 £
717.05
597.54 £ 1 425.64 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 005.61 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAPS-7012

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
2 pcs.
You save:  
416.99 £
753.43
627.86 £ 1 534.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 170.42 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAVL-7003

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
2 pcs.
You save:  
695.09 £
703.39
586.16 £ 1 398.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 398.48 £
2 pcs.
209.76
174.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
2 pcs.
229.38
191.15 £ 520.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 229.38 £
2 pcs.
131.04
109.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

Q-SERVICE TRUCK
Automatic gearbox mechanism element A-PIK-TF6XSN

Add to cart
(0)
2 pcs.
170.98
142.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

Q-SERVICE TRUCK
Automatic gearbox mechanism element A-PIK-TF70SC

Add to cart
(0)
2 pcs.
118.24
98.53 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

Q-SERVICE TRUCK
Automatic gearbox mechanism element A-PIK-TG81SC

Add to cart
(0)
2 pcs.
383.40
319.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

Q-SERVICE TRUCK
Automatic gearbox mechanism element AT-PIK-TF72SC

Add to cart
(0)
2 pcs.
159.04
132.53 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Automatic gearbox mechanism element 0501 201 924

Assortment name Spring assembly
Add to cart
(0)
2 pcs.
98.92
82.43 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Automatic gearbox mechanism element 0501 201 925

Assortment name Spring assembly
Add to cart
(0)
2 pcs.
55.92
46.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 145 of 183 next