Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

28
29
21
18

Size

Automatic Transmission

A~6513020

VDO
Automatic transmission RPM sensor A3C0641620120

Length [mm] 19.8
Number of pins [pcs] 4
Add to cart
(0)
10 pcs.
98.58
82.15 £ 165.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 98.58 £

ZF
Manual transmission RPM sensor 0501210855ZF

Offer Truck
Add to cart
(0)
10 pcs.
144.78
120.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

C.E.I
Gasket Set, manual transmission 298922

Offer Truck
Add to cart
(0)
10 pcs.
103.24
86.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

DT SPARE PARTS
Seal Ring Set, solenoid valve 1.31431

Offer Truck
Add to cart
(0)
10 pcs.
35.18
29.32 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
RPM Sensor, automatic transmission ATAS5633

Fitting position Rear
Fitting side Right Left
Type Straight
Add to cart
(0)
9 pcs.
15.49
12.91 £ 19.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 15.49 £

AUTLOG
Sensor, wheel speed ATAS5785

Fitting position Rear
Fitting side Right
Type Straight
Add to cart
(0)
9 pcs.
34.20
28.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l Type Z1

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
9 pcs.
281.44
234.53 £
(28.14 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Oil, continuously variable transmission (CVT) 10l CVT

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
9 pcs.
282.82
235.68 £
(28.28 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
9 pcs.
104.94
87.45 £
(26.24 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 1l

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
9 pcs.
28.26
23.55 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l Mercon V

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
9 pcs.
205.18
170.98 £
(20.52 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
28.42
23.68 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

HERTH+BUSS ELPARTS
Automatic Transmission 70705002

Gearbox type 6-gear Dual clutch transmission
Add to cart
(0)
9 pcs.
143.86
119.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

WABCO
Control Unit, automatic transmission 421 350 087 0

Add to cart
(0)
9 pcs.
907.06
755.88 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
75.83
63.19 £ 130.36 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 75.83 £
9 pcs.
752.38
626.98 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISKTAAZ-7005

Assortment name OHK leak stopper kit
Add to cart
(0)
9 pcs.
235.06
195.88 £ 336.22 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 235.06 £
9 pcs.
67.56
56.30 £ 73.36 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 67.56 £
9 pcs.
54.11
45.09 £ 56.92 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 54.11 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAAZ-7005

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
9 pcs.
You save:  
519.91 £
526.13
438.44 £ 1 046.04 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 046.04 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISKTAAZ-7025

Assortment name Set of friction discs and steel basket C1
Add to cart
(0)
9 pcs.
190.08
158.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
190.08
158.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
3.12
2.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Automatic gearbox mechanism element 0501 227 154

Assortment name Mechatronics separation plate
Add to cart
(0)
9 pcs.
23.98
19.98 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
4.72
3.93 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
9.24
7.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Automatic gearbox mechanism element 1101 271 015

Material Aluminium
Assortment name Cylinder Basket
Add to cart
(0)
9 pcs.
88.60
73.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
55.14
45.95 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
215.22
179.35 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
9 pcs.
24.46
20.38 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 78 of 181 next