Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

28
28
20
18

Size

Automatic Transmission

A~6513020

C.E.I
Thrust Piece 160207

Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
Add to cart
(0)
8 pcs.
3.64
3.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

EURORICAMBI
Automatic transmission synchromesh locking element 88530776

Assortment name synchromesh lock element
Offer Truck
Add to cart
(0)
8 pcs.
11.62
9.68 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Synchromesh locking element 1290306439ZF

Assortment name stone
Offer Truck
Add to cart
(0)
8 pcs.
13.26
11.05 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
8 pcs.
400.60
333.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Gearbox main shaft locking 0630531050ZF

Assortment name main shaft locking circlip
Thickness [mm] 2.5
Diameter [mm] 40
Offer Truck
Add to cart
(0)
8 pcs.
8.02
6.68 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Circlip 0630531328ZF

Assortment name locking circlip
Thickness [mm] 2
Diameter [mm] 32
Offer Truck
Add to cart
(0)
8 pcs.
4.74
3.95 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

EURORICAMBI
Synchroniser Ring, manual transmission 95534978

Gear 4 3
Offer Truck
Add to cart
(0)
8 pcs.
85.60
71.33 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

EURORICAMBI
Automatic transmission synchromesh ring 95535424

Offer Truck
Add to cart
(0)
8 pcs.
260.14
216.78 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

C.E.I
Manual transmission synchromesh sliding sleeve 154456

Gear 2 1
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
Add to cart
(0)
8 pcs.
104.56
87.13 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

C.E.I
Manual transmission synchromesh sliding sleeve 154482

Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
Add to cart
(0)
8 pcs.
90.36
75.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

EURORICAMBI
Manual transmission synchromesh sliding sleeve 95534938

Gear 2 1
Offer Truck
Add to cart
(0)
8 pcs.
95.34
79.45 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SENCOM
Cable Repair Set, central electrics 14 PIN SEN20511

Number of pins [pcs] 14
Material Silicone
Width [mm] 1.5
Name Wire plug
Add to cart
(0)
8 pcs.
36.94
30.78 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l Type D

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
7 pcs.
105.16
87.63 £
(26.29 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l DW-1

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
7 pcs.
292.72
243.93 £
(29.27 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l MM-PA Mitsubishi V5AWF

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
7 pcs.
304.26
253.55 £
(30.43 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l LT 71141

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
7 pcs.
185.38
154.48 £
(18.54 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l DSG

10l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
7 pcs.
248.99
207.49 £ 387.12 £
(24.90 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 248.99 £

SHELL
Automatic transmission oil 1l Spirax synthetic

1l

Intended use Passenger cars
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
7 pcs.
22.38
18.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
7 pcs.
41.14
34.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Gasket Set, automatic transmission EL428390

EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
7 pcs.
116.58
97.15 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
7 pcs.
196.68
163.90 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
7 pcs.
41.11
34.26 £ 41.64 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 41.11 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISVBAPS-7008

Assortment name Control unit
Add to cart
(0)
7 pcs.
You save:  
462.14 £
751.18
625.98 £ 1 493.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 1 213.32 £

AISIN
Automatic gearbox mechanism element AISKTAVG-7003

Assortment name Friction disc set
Add to cart
(0)
7 pcs.
325.86
271.55 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
7 pcs.
470.08
391.73 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
7 pcs.
64.44
53.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
7 pcs.
3.00
2.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Automatic gearbox mechanism element 0501322907ZF

Offer Truck
Add to cart
(0)
7 pcs.
4.08
3.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
7 pcs.
216.78
180.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Automatic gearbox mechanism element 1101 271 016

Assortment name Basket
Add to cart
(0)
7 pcs.
54.18
45.15 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 89 of 181 next