Availability


Price



Manufacturer

Fitting position

8297
8859
8188
2505

Size

Drivetrain system

A~6500000

LEMFOERDER
Tie Rod End LMI11377

Fitting position Front
Fitting side Left
Length [mm] 95
Cone size [mm] 20
Thread size [mm] M24
Thread pitch [mm] 1.5
Thread size 2 [mm] M16
Thread pitch 2 [mm] 1.5
Thread type external
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.20
23.50 £ 38.10 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 28.20 £

BORG WARNER
Clutch Kit BWCDWG6775-0430

Name Two-plate wet clutch kit
Add to cart
(0)
>9 pcs.
777.00
647.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

ZF
Wheel reduction gear repair kit 0750117733ZF

Assortment name Bearing
Diameter [mm] 54.7 38.01
Height [mm] 16.05
Offer Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
36.46
30.38 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOTUL
Automatic transmission oil 1l

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
40.44
33.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 10l RED-1

10l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
207.58
172.98 £
(20.76 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l Type F

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
90.30
75.25 £
(22.58 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Automatic transmission oil 1l Spirax

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.30
23.58 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ZF
Automatic transmission oil 1l LifeGuard eFluid 1

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
46.96
39.13 £ 67.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 46.96 £
>9 pcs.
3.78
3.15 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
>9 pcs.
3.24
2.70 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ANAC MAKINA
Friction Plate, multi-plate clutch (automatic transmission) 331-16516-AN

Offer Construction
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.00
5.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Shaft Seal, manual transmission EL908420

Add to cart
(0)
>9 pcs.
4.50
3.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SPIDAN
Clamp 0.190821

Name Bellows band
Type OETIKER
Set Yes
Length [mm] 140
Material Metal
Quantity [pcs] 10
Min diam [mm] 89.7
Max diam [mm] 91.2
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.80
7.33 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE HYUNDAI
Shaft Seal, differential 4313439011

Inner diameter [mm] 25
Outer diameter [mm] 35
Thickness [mm] 6
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.90
6.58 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Motorcycle

JT
Chain 520 HDR strengthened, number of links 110 black, connection type pin

Number of links [pcs] 110
Sealing type Non-o-ring
Chain type 520
Colour Black
Name Chain
Add to cart
(0)
>9 pcs.
27.40
22.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

ORLEN
Chain guide oil ORLEN PILAROL 5l

5l

Intended use Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
37.00
30.83 £
(7.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

LUK
Clutch disc 328 0186 16

Outer diameter [mm] 280
Number of teeth [pcs] 10
Offer Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
74.68
62.23 £ 96.58 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 72.25 £

NEXUS
Clutch Kit F10326NX

With pulley No
Outer diameter [mm] 240
Number of teeth [pcs] 20
Hub profile 22,35x19,9
Throw power [N] 5600
Add to cart
(0)
>9 pcs.
85.14
70.95 £ 117.58 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 85.14 £

NEXUS
Clutch Kit F12093NX

With pulley No
Outer diameter [mm] 225
Number of teeth [pcs] 21
Conditions of return Return only of a complete set with all the accessories
Refurbished No
Status New
Add to cart
(0)
>9 pcs.
78.11
65.09 £ 129.86 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 78.11 £

NEXUS
Clutch Kit F1P016NX

With pulley No
Outer diameter [mm] 200
Number of teeth [pcs] 18
Conditions of return Return only of a complete set with all the accessories
Refurbished No
Status New
Add to cart
(0)
>9 pcs.
52.19
43.49 £ 75.13 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 52.19 £

NEXUS
Clutch Kit F1W029NX

With pulley No
Outer diameter [mm] 228
Number of teeth [pcs] 28
Conditions of return Return only of a complete set with all the accessories
Refurbished No
Status New
Add to cart
(0)
>9 pcs.
83.30
69.42 £ 107.08 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 83.30 £

SACHS
Clutch Kit 3000 845 701

With pulley No
Outer diameter [mm] 228
Number of teeth [pcs] 28
Add to cart
(0)
>9 pcs.
131.78
109.82 £ 196.86 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 131.78 £

VALEO
Clutch Kit VAL832378

With pulley No
Outer diameter [mm] 190
Number of teeth [pcs] 18
Hub profile 19x17
Throw power [N] 3400
Add to cart
(0)
>9 pcs.
133.96
111.63 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LUK
Clutch Kit 624 3539 33

With pulley No
Outer diameter [mm] 240
Number of teeth [pcs] 21
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
444.28
370.23 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ABE
Master Cylinder, clutch F95017ABE

Add to cart
(0)
>9 pcs.
25.61
21.34 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ABE
Master Cylinder, clutch F9W007ABE

Add to cart
(0)
>9 pcs.
33.77
28.14 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LPR
Master Cylinder, clutch LPR2384

EUR1 certificate Yes Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
44.76
37.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ABE
Slave Cylinder, clutch F82013ABE

Diameter [mm] 20.6
Add to cart
(0)
>9 pcs.
6.68
5.57 £ 9.71 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 6.68 £

KONGSBERG
Clutch Booster KA 629134AM

Diameter [mm] 100
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
318.68
265.57 £ 405.34 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 318.68 £

NEXUS
Clutch Kit F1W022NX

With pulley No
Outer diameter [mm] 200
Number of teeth [pcs] 28
Add to cart
(0)
>9 pcs.
57.06
47.55 £ 86.72 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 57.06 £
previous 152 of 1590 next