Availability


Price



Manufacturer

Size

Engine lubrication

A~6213000

ELRING
Oil pump gasket EL907410

Length [mm] 225
Width [mm] 130
Thickness [mm] 0.85
Add to cart
(0)
>9 pcs.
14.16
11.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Oil pump gasket EL938940

Add to cart
(0)
>9 pcs.
8.56
7.13 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AJUSA
Seal AJU01221800

Width [mm] 26
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.83
2.36 £ 3.82 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 2.83 £

ELRING
Oil sump gasket EL071330

Material Rubber
Quality Q Original part in manufacturer’s packaging
Add to cart
(0)
>9 pcs.
10.84
9.03 £ 16.86 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 10.84 £

ELRING
Oil sump gasket EL299510

Fitting position Top
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
16.68
13.90 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Oil sump gasket EL340400

Offer Truck
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
48.46
40.38 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

ENGITECH
Oil sump gasket ENT020059

Offer Agro
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.82
6.52 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
AGRO

ENGITECH
Oil sump gasket ENT020099

Offer Agro
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
11.18
9.32 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REINZ
Oil sump gasket 71-13081-00

Material ACM
Fitting position Bottom
Offer Truck
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
37.44
31.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CORTECO
Shaft Seal, differential CO01033971B

Inner diameter [mm] 85
Outer diameter [mm] 110
Thickness [mm] 12
Thickness 2 [mm] 17
Fitting position Front
Material FPM
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
32.44
27.03 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Seal Ring EL003970

Inner diameter [mm] 24.2
Outer diameter [mm] 30.2
Thickness [mm] 3
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.80
2.33 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Screw Plug, oil sump EL108030

Thread size [mm] M20
Thread pitch [mm] 1.5
Length [mm] 26
Wrench size [mm] 17
Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
3.43
2.86 £ 5.04 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 3.43 £

OE MAN
Oil Hose 51.01802.5781MAN

Quality OEM Original parts OEM
Add to cart
(0)
>9 pcs.
69.28
57.73 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VADEN
Cooling system pipe 0103 342

Quality P Cross reference with original quality.
Add to cart
(0)
>9 pcs.
16.94
14.12 £ 20.62 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 16.94 £

AJUSA
Shaft Seal, crankshaft AJU15074800

Fitting position Front
Inner diameter [mm] 27
Outer diameter [mm] 40
Thickness [mm] 8
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
7.08
5.90 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AUTLOG
Sensor, engine oil level ATAS5595

Add to cart
(0)
>9 pcs.
40.12
33.43 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MEAT & DORIA
Sensor, engine oil level MD72218

Add to cart
(0)
>9 pcs.
44.98
37.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CHEMPIOIL
Engine Oil 15W40 1l

15W40 1l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
11.40
9.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELF
Engine Oil 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
16.12
13.43 £ 25.24 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 16.12 £

FUCHS OIL
Engine Oil 5W30 1l TITAN

5W30 1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
19.56
16.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE MAZDA
Engine Oil 5W30 1l DEXELIA ULTRA

5W30 1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
21.66
18.05 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 30 5l LUX mineral

30 5l

API SA
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Base technology Mineral
Add to cart
(0)
>9 pcs.
35.20
29.33 £
(7.04 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 10W40 4,5l CLASSIC

10W40 4.5l

API CF
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
41.28
34.40 £
(9.17 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 15W40 5l ULTOR

15W40 5l

API SL CG-4 CH-4
ACEA E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
29.59
24.66 £ 43.48 £
(5.92 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 29.59 £

REVLINE
Engine Oil 5W40 5l ULTRA FORCE

5W40 5l

API CF SM SN
ACEA C3
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
99.83
83.19 £ 170.32 £
(6.66 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 99.83 £

REVLINE
Engine Oil 5W20 1l ULTRA FORCE synthetic

5W20 1l

API CF SN RC ILSAC GF-5
ACEA C5
Intended use Passenger cars
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.40
14.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE VW
Joint, steering shaft 059 115 120A

Add to cart
(0)
>9 pcs.
37.44
31.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

AKUSAN
Cable Repair Kit, sensor (parking distance control) K06W084AKN

Number of pins [pcs] 3
Material Tin Copper
Cross section of wire from [mm²] 0,5
Add to cart
(0)
>9 pcs.
13.02
10.85 £ 19.32 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 13.02 £

SENCOM
Cable Repair Set, injector valve SEN20779

Number of pins [pcs] 2
Material Tin Silicone Copper
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.50
4.58 £ 7.96 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 5.50 £
AGRO

OE AGCO
Sensor, oil pressure 4358647M3-MF

Number of pins [pcs] 2
Offer Agro
Add to cart
(0)
>9 pcs.
111.30
92.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 64 of 182 next