Greases - Oils/Greases/Motorization chemistry
A~5010183
ORLEN
Bearing grease GREASEN LT 0,4kg
Name Bearing grease
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
EUR1 certificate Yes Yes Yes
6.70
5.58 £
(16.75 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease 4,5l LITEN LT
Name Bearing grease
Capacity [l] 4.5
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
24.76
20.63 £ 39.06 £
(5.50 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
24.76 £
ORLEN
Bearing grease LITEN LT 0,8kg
Name Bearing grease
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
EUR1 certificate Yes Yes Yes
5.69
4.74 £ 9.10 £
(7.11 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
5.69 £
ORLEN
Bearing grease SMAROL 0,15kg
Name Bearing grease
Product line SMAROL
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
4.80
4.00 £
(32.00 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
8.10
6.75 £
(20.25 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Special grease GREASEN GRAFIT 0,8kg
Name Special grease
Product line GREASEN GRAFIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
EUR1 certificate Yes Yes Yes
5.80
4.83 £ 8.08 £
(7.25 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
5.80 £
ORLEN
Bearing grease 4,5l LITEN EP
Name Bearing grease
Capacity [l] 4.5
Product line LITEN EP
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
26.74
22.28 £ 39.72 £
(5.94 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
26.74 £
ORLEN
Bearing grease 17l LITEN EP
Name Bearing grease
Capacity [l] 17
Product line LITEN EP
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
134.50
112.08 £
(7.91 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Special grease GREASEN GRAFIT 0,4kg
Name Special grease
Product line GREASEN GRAFIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
EUR1 certificate Yes Yes Yes
4.38
3.65 £ 6.00 £
(10.95 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
4.38 £
ORLEN
Bearing grease 17l LITEN LT
Name Bearing grease
Capacity [l] 17
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
94.49
78.74 £ 144.54 £
(5.56 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
94.49 £
ORLEN
Bearing grease LITEN LT
Name Bearing grease
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
EUR1 certificate Yes Yes
7.14
5.95 £
(17.85 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease 17l GREASEN LT
Name Bearing grease
Capacity [l] 17
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
156.82
130.68 £
(9.22 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease LITEN LT 0,4kg
Name Bearing grease
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
EUR1 certificate Yes Yes Yes
6.04
5.03 £ 7.14 £
(15.10 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
6.04 £
ORLEN
Special grease GREASEN GRAFIT 4,5kg
Name Special grease
Capacity [l] 4.5
Product line GREASEN GRAFIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
21.55
17.96 £ 32.28 £
(4.79 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
21.55 £
ORLEN
Bearing grease LITEN LT
Name Bearing grease
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
43.88
36.57 £ 76.18 £
(4.88 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
43.88 £
ORLEN
Central lubrication system grease 9l LITEN EPX
Name Centralized lubrication system grease
Capacity [l] 9
Product line LITEN EPX
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
53.18
44.32 £ 82.98 £
(5.91 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
53.18 £
ORLEN
Bearing grease 4,5l GREASEN LT
Name Bearing grease
Capacity [l] 4.5
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
38.64
32.20 £
(8.59 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease 17l LITEN EP
Name Bearing grease
Capacity [l] 17
Product line LITEN EP
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
77.68
64.73 £ 149.14 £
(4.57 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
77.68 £
ORLEN
Central lubrication system grease 17l LITEN EPX
Name Centralized lubrication system grease
Capacity [l] 17
Product line LITEN EPX
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
96.13
80.11 £ 149.64 £
(5.65 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
96.13 £
ORLEN
Bearing grease GREASEN LT 0,8kg
Name Bearing grease
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
EUR1 certificate Yes Yes Yes
9.40
7.83 £
(11.75 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease GREASEN 0,4kg
Name Bearing grease
Product line GREASEN
Application type cartouche
17.28
14.40 £
(43.20 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Central lubrication system grease 17l LITEN EPX
Name Bearing grease
Capacity [l] 17
Product line LITEN EPX
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes
95.21
79.34 £ 156.18 £
(5.60 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
95.21 £
ORLEN
Central lubrication system grease GREASEN 4,5kg
Name Centralized lubrication system grease
Capacity [l] 4.5
OEM spec MAN 283 LI-P 00/000
Product line GREASEN
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes
54.72
45.60 £
(12.16 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Special grease GREASEN
Name Bearing grease
Product line GREASEN
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
208.30
173.58 £
(12.25 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease GREASEN LT
Name Bearing grease
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
6.90
5.75 £
(17.25 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease 100 17l LITEN LT
Name Bearing grease
Viscosity 100
Capacity [l] 17
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
110.22
91.85 £ 199.06 £
(6.48 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
110.22 £
ORLEN
Central lubrication system grease GREASEN 1000 17kg
Name Centralized lubrication system grease
Viscosity 1000
Capacity [l] 17
OEM spec MAN 283 LI-P 00/000
Product line GREASEN
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes
193.06
160.88 £
(11.36 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease GREASEN LT 17kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 17
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
155.86
129.88 £
(9.17 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease GREASEN 4,5kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 4.5
Product line GREASEN
Intended use Truck Agro Buses Industry Marine
Offer Truck
61.08
50.90 £
(13.57 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Bearing grease GREASEN LT 9kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 9
Product line GREASEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
82.84
69.03 £
(9.20 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
1 of 2
next