Filters


Availability


Price



Manufacturer

Size

Capacity [l]

Oils - Oils/Greases/Motorization chemistry

A~5010177
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ORLEN
Engine Oil 20W50 4,5l CLASSIC

20W50 4.5l

API SG CF-4
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
39.54
32.95 £
(8.79 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 10W40 4,5l CLASSIC

10W40 4.5l

API SL CF SJ
ACEA A3 B4 B3
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
27.82
23.18 £ 42.46 £
(6.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 27.82 £

ORLEN
Engine Oil 5W40 4,5l CLASSIC

5W40 4.5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.17
25.14 £ 55.80 £
(6.70 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 30.17 £

ORLEN
Engine Oil 15W40 4,5l CLASSIC

15W40 4.5l

API SL CF SJ
ACEA A3 B3
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
24.65
20.54 £ 39.12 £
(5.48 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 24.65 £

ORLEN
Engine Oil 10W40 4,5l CLASSIC

10W40 4.5l

API CF
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
41.28
34.40 £
(9.17 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 5W40 4,5l CLASSIC

5W40 4.5l

API CF
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
57.00
47.50 £
(12.67 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 15W40 4,5l CLASSIC

15W40 4.5l

API CF
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
6 pcs.
39.76
33.13 £
(8.84 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £