Filters


Availability


Price



Fitting position

173
170
66
74

Size

Offer

Engine Truck

A~6200000

FUCHS OIL
Engine Oil 10W40 5l AGRIFARM

10W40 5l

API CI-4
ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
71.64
59.70 £
(14.33 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Engine Oil 15W40 5l AGRIFARM

15W40 5l

API SL CI-4
ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
66.52
55.43 £
(13.30 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FUCHS OIL
Engine Oil 15W40 5l AGRIFARM

15W40 5l

API CJ-4 CK-4
ACEA E11 E9
Intended use Truck Agro Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
68.34
56.95 £
(13.67 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOBIL
Engine Oil 10W40 4l DELVAC synthetic

10W40 4l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E4 E7 E6 E9
Intended use Truck Buses
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
35.05
29.21 £ 52.78 £
(8.76 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 35.05 £

MOBIL
Engine Oil 10W40 4l DELVAC synthetic

10W40 4l

API CF CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Intended use Truck Agro Buses Industry
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
41.95
34.96 £ 52.44 £
(10.49 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 41.95 £

MOBIL
Engine Oil 15W40 4l DELVAC

15W40 4l

API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2
Intended use Truck Buses
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.73
23.94 £ 49.06 £
(7.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 28.73 £

MOTUL
Engine Oil 15W40 5l TEKMA

15W40 5l

API CH-4 CI-4
ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
45.36
37.80 £
(9.07 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 30 5l SUPEROL

30 5l

API CC
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.03
14.19 £ 31.96 £
(3.41 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 17.03 £

ORLEN
Engine Oil 40 5l SUPEROL

40 5l

API CC
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
31.98
26.65 £
(6.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ORLEN
Engine Oil 15W40 5l TURDUS

15W40 5l

API CI-4
ACEA E5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.67
23.89 £ 40.92 £
(5.73 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 28.67 £

REVLINE
Engine Oil 10W30 5l HERCULES

10W30 5l

API CK-4
ACEA E11 E7 E8
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.52
25.43 £ 50.38 £
(6.10 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 30.52 £

REVLINE
Engine Oil 15W40 5l HERCULES

15W40 5l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
36.28
30.23 £
(7.26 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

REVLINE
Engine Oil 10W40 5l HERCULES

10W40 5l

API SL CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
41.22
34.35 £
(8.24 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Engine Oil 10W40 5l RIMULA

10W40 5l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
70.54
58.78 £
(14.11 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Engine Oil 15W40 5l RIMULA

15W40 5l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
59.32
49.43 £
(11.86 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Engine Oil 10W40 5l RIMULA

10W40 5l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
74.32
61.93 £
(14.86 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

SHELL
Engine Oil 15W40 5l RIMULA

15W40 5l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
61.78
51.48 £
(12.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

VALVOLINE
Engine Oil 15W40 5l ALL FLEET

15W40 5l

API CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
30.95
25.79 £ 57.00 £
(6.19 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 30.95 £

VALVOLINE
Engine Oil 10W40 5l ALL FLEET

10W40 5l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Intended use Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
40.33
33.61 £ 62.92 £
(8.07 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 40.33 £

DINEX
Exhaust manifold gasket DIN2ML005

Material stainless steel
Exhaust gas emission norm EURO 6
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
40.60
33.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

OE IVECO
Mounting Kit, exhaust manifold 5000788145

Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
1.48
1.23 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

DT SPARE PARTS
Exhaust/intake manifold gasket 2.10267

Fitting side Exhaust side
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.38
4.48 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL008763

Thickness [mm] 1
Fitting side exhaust manifold
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.27
4.39 £ 7.32 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 5.27 £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL008951

Fitting side exhaust manifold
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.84
8.20 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL100020

Thickness [mm] 1.2
Fitting side Engine head
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.80
2.33 £ 4.12 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 2.80 £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL135020

Thickness [mm] 1.4
Fitting side exhaust manifold
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
3.22
2.68 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL186140

Sealing type metal-staple gasket
Fitting side Engine head
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
2.40
2.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL267560

Fitting side exhaust manifold
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
5.20
4.33 £ 7.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 5.20 £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL346400

Fitting side exhaust manifold
Offer Truck
Add to cart
(0)
>9 pcs.
6.72
5.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

ELRING
Exhaust manifold gasket EL374861

Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes
Add to cart
(0)
>9 pcs.
19.80
16.50 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
previous 6 of 259 next