Size
Name
OEM spec
Product line
Application type
Base technology
Offer
Oil, continuously variable transmission (CVT) - Transmission oils
A~5010179~8562
20.76
17.30 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
95.68
79.73 £
(19.14 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
17.76
14.80 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
82.02
68.35 £
(16.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
113.26
94.38 £
(22.65 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
20.32
16.93 £ 24.54 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
20.32 £
CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
9.52
7.93 £ 14.40 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.52 £
11.76
9.80 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CHEMPIOIL
Automatic transmission oil 1l ATF
Intended use Passenger cars
14.74
12.28 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FEBI
Automatic transmission oil 1l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
12.11
10.09 £ 25.14 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
12.11 £
FEBI
Automatic transmission oil 1l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
27.88
23.23 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
55.81
46.51 £ 127.18 £
(11.16 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
55.81 £
LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 1l TopTec 1200
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
26.82
22.35 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
78.86
65.72 £ 115.90 £
(15.77 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
78.86 £
LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
100.90
84.08 £
(20.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
12.28
10.23 £ 18.00 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
12.28 £
Bestsellers
9.61
8.01 £ 16.72 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.61 £
19.86
16.55 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
76.54
63.78 £
(19.14 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
MOBIL
Oil, continuously variable transmission (CVT) 1l MOBIL CVTF synthetic
Intended use Passenger cars
Base technology synthetic
12.00
10.00 £ 20.58 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
12.00 £
28.10
23.42 £ 52.18 £
(5.62 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
28.10 £
6.10
5.08 £ 10.96 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
6.10 £
119.26
99.38 £
(29.81 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Automatic transmission oil 1l CVTF NS3/J4
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
42.22
35.18 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
TOTALENERGIES
Automatic transmission oil 1l FLUIDMATIC
24.22
20.18 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
LIQUI MOLY
Power steering oil 5l TopTec 1200
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
120.36
100.30 £
(24.07 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
66.54
55.45 £
(13.31 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 1l TopTec 1800
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
25.54
21.28 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
13.27
11.06 £ 32.08 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
13.27 £
83.50
69.58 £
(16.70 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
1 of 2
next