Parts & Accessories Catalogue
FEBI
Automatic transmission oil 1l
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
9.60
8.00 £ 22.00 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
9.60 £
LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 1l 8100
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
30.30
25.25 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Automatic transmission oil 4l LT 71141
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
85.24
71.03 £
(21.31 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
22.51
18.76 £ 44.16 £
(4.50 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
22.51 £
FEBI
Manual Transmission Oil 1l MTF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
10.25
8.54 £ 23.16 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
10.25 £
FUCHS OIL
Bearing grease 1000 RENOLIT
Name Bearing grease
Viscosity 1000
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
308.92
257.43 £
(17.16 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
132.00
110.00 £
(33.00 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Grease RENOLIT 0,4kg
Name Special grease
Product line RENOLIT
Intended use Passenger cars Truck Buses Industry
Application type cartouche
8.27
6.89 £ 9.64 £
(20.67 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
8.27 £
FEBI
Automatic transmission oil 20l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
358.06
298.38 £
(17.90 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
REVLINE
Central lubrication system grease GREASE 1000 18kg
Name Centralized lubrication system grease
Viscosity 1000
Capacity [l] 18
Product line GREASE
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
73.98
61.65 £ 112.90 £
(4.11 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
73.98 £
REVLINE
Joint grease MOS2 synthetic 0,4kg
Name Joint grease
Product line MOS2
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
Base technology synthetic
7.72
6.43 £
(19.30 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
9.46
7.88 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
35.38
29.48 £
(7.08 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
17.03
14.19 £ 31.96 £
(3.41 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
17.03 £
6.02
5.02 £ 10.54 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
6.02 £
ORLEN
Bearing grease LITEN LT
Name Bearing grease
Product line LITEN LT
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
43.88
36.57 £ 76.18 £
(4.88 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
43.88 £
36.78
30.65 £
(7.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
96.40
80.33 £
(19.28 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Bearing grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
10.02
8.35 £
(25.05 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Bearing grease Gadus 0,4kg
Name Bearing grease
Capacity [l] 0.4
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Application type cartouche
9.06
7.55 £
(22.65 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Automatic transmission oil 4l ATF Dexron II
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
74.16
61.80 £
(18.54 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Manual Transmission Oil 90 4l MZG
API GL-4
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
89.92
74.93 £
(22.48 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Grease 18l Gadus
Name Bearing grease
Capacity [l] 18
Product line Gadus
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
Offer Truck
357.64
298.03 £
(19.87 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
ORLEN
Central lubrication system grease 9l GREASEN
Name Centralized lubrication system grease
Capacity [l] 9
OEM spec MAN 283 LI-P 00/000
Product line GREASEN
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Offer Truck
EUR1 certificate Yes Yes Yes
108.78
90.65 £
(12.09 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Automatic transmission oil 10l ATF 8HP
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
345.10
287.58 £
(34.51 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Bearing grease SPHEEROL 18kg
Name Bearing grease
Product line SPHEEROL
Intended use Passenger cars Truck Agro Motorcycles Buses Industry Quad
385.00
320.83 £
(21.39 £/kg)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
42.78
35.65 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Automatic transmission oil 10l MB 9-serie
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
400.32
333.60 £
(40.03 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
RAVENOL
Automatic transmission oil 10l Mercon V
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
205.18
170.98 £
(20.52 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Manual Transmission Oil 85W90 1l TRANSMAX AXLE
API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
15.12
12.60 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
previous
15 of 19
next