Manual gearbox 5
A~6513010
CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX DUAL
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
104.58
87.15 £
(20.92 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
82.02
68.35 £
(16.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
113.26
94.38 £
(22.65 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
37.44
31.20 £ 94.02 £
(7.49 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
37.44 £
FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
55.81
46.51 £ 127.18 £
(11.16 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
55.81 £
LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
78.86
65.72 £ 115.90 £
(15.77 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
78.86 £
LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
100.90
84.08 £
(20.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
28.10
23.42 £ 52.18 £
(5.62 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
28.10 £
AGRO
14.41
12.01 £ 33.96 £
(2.88 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
14.41 £
76.26
63.55 £
(15.25 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Bestsellers
53.22
44.35 £
(10.64 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
60.64
50.53 £
(12.13 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
Bestsellers
LIQUI MOLY
Engine Oil 5W30 5l Special TEC F
ACEA A5 B5
Intended use Passenger cars
125.56
104.63 £
(25.11 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
LIQUI MOLY
Engine Oil 5W30 5l TopTec 4410
ACEA C3
Intended use Passenger cars
73.57
61.31 £ 121.30 £
(14.71 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
73.57 £
LIQUI MOLY
Engine Oil 0W30 5l TopTec 4210
ACEA C3
Intended use Passenger cars
138.70
115.58 £ 163.68 £
(27.74 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
138.70 £
58.92
49.10 £
(11.78 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
32.96
27.47 £ 65.10 £
(6.59 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
32.96 £
33.98
28.32 £ 50.02 £
(6.80 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
27.97 £
Bestsellers
MOTUL
Engine Oil 10W40 1l 4100
API SP
ACEA A3 B4
Intended use Passenger cars
38.09
31.74 £ 63.28 £
(7.62 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
38.09 £
23.98
19.98 £ 43.74 £
(4.80 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
23.98 £
70.54
58.78 £
(14.11 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
59.32
49.43 £
(11.86 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
SHELL
Engine Oil 15W40 5l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Intended use Truck Agro Buses Industry
61.78
51.48 £
(12.36 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
46.40
38.67 £ 58.02 £
(9.28 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
46.40 £
56.92
47.43 £
(11.38 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
NEW ARRIVALS
84.84
70.70 £
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
95.22
79.35 £
(19.04 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
32.42
27.02 £ 57.84 £
(6.48 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
32.42 £
74.02
61.68 £
(14.80 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
FUCHS OIL
Manual Transmission Oil 85W90 5l AGRIFARM
API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Truck Agro Buses
88.92
74.10 £
(17.78 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:
£
1 of 3
next