Availability


Price



Size

Name

Viscosity

Capacity [l]

OEM spec

API

Intended use

Application type

Base technology

Offer

Oil, continuously variable transmission (CVT) - Oil cooling/greasing

A~6513026~8562
  • 1
  • 2
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX CVT

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
20.76
17.30 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX CVT

5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
95.68
79.73 £
(19.14 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
17.76
14.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF

5l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
82.02
68.35 £
(16.40 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 5l TRANSMAX ATF

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
113.26
94.38 £
(22.65 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
20.32
16.93 £ 24.54 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 20.32 £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.52
7.93 £ 14.40 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.52 £

CASTROL
Automatic transmission oil 1l TRANSMAX ATF

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
11.76
9.80 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CHEMPIOIL
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
14.74
12.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
12.11
10.09 £ 25.14 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 12.11 £

FEBI
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
27.88
23.23 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

FEBI
Automatic transmission oil 5l ATF

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
55.81
46.51 £ 127.18 £
(11.16 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 55.81 £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 1l TopTec 1200

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
26.82
22.35 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 1l TopTec 1800

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
25.54
21.28 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
78.86
65.72 £ 115.90 £
(15.77 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 78.86 £

LIQUI MOLY
Automatic transmission oil 5l TopTec 1800

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
100.90
84.08 £
(20.18 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOBIL
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
12.28
10.23 £ 18.00 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 12.28 £
Bestsellers

MOBIL
Automatic transmission oil 1l ATF

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
9.61
8.01 £ 16.72 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 9.61 £

MOBIL
Automatic transmission oil 1l ATF synthetic

1l

Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
19.86
16.55 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOBIL
Automatic transmission oil 4l ATF synthetic

4l

Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
76.54
63.78 £
(19.14 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

MOBIL
Oil, continuously variable transmission (CVT) 1l MOBIL CVTF synthetic

1l

Intended use Passenger cars
Base technology synthetic
Add to cart
(0)
>9 pcs.
12.00
10.00 £ 20.56 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 12.00 £

ORLEN
Automatic transmission oil 5l HIPOL

5l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.10
23.42 £ 52.18 £
(5.62 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 28.10 £

ORLEN
Automatic transmission oil 1l HIPOL

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
6.10
5.08 £ 10.96 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is: 6.10 £

RAVENOL
Automatic transmission oil 4l CVT

4l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
119.26
99.38 £
(29.81 £/L)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

RAVENOL
Automatic transmission oil 1l CVTF NS3/J4

1l

Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
42.22
35.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

TOTALENERGIES
Automatic transmission oil 1l FLUIDMATIC

1l

Add to cart
(0)
>9 pcs.
24.22
20.18 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
Bestsellers

CASTROL
Manual Transmission Oil 75W80 1l TRANSMAX MANUAL

75W80 1l

API GL-4+
Intended use Passenger cars
Add to cart
(0)
>9 pcs.
25.98
21.65 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Manual Transmission Oil 75W140 1l TRANSMAX AXLE

75W140 1l

API GL-5 LIMITED SLIP (LS)
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.50
23.75 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Manual Transmission Oil 85W90 1l TRANSMAX AXLE

85W90 1l

API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
15.12
12.60 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £

CASTROL
Manual Transmission Oil 75W90 1l TRANSMAX AXLE

75W90 1l

API GL-5
Intended use Passenger cars Truck Agro Buses Industry
Add to cart
(0)
>9 pcs.
28.60
23.83 £
( £/)
Lowest price in 30 days from the promotion is:  £
1 of 3 next